Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek természetfeletti...

Léteznek természetfeletti lények? Szellemek, meg ilyesmik?

Figyelt kérdés
és lehet tőlük bármi bajunk?
2013. júl. 19. 21:30
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
szerintem a halott szeretteid szellemei mindig veled vannak és őriznek, de ártani szerintem nem ártaniak. ez az én véleményem :)
2013. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szellemek lehet hogy vannak, de kísértetek nem léteznek. Másban nem hiszek.
2013. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
jómagam kollégista gyerek vagyok... van egy haverom koliba akinek nyitva van a harmadik szeme... még régebben amikor nem jártam oda az uncsim meg ez a haverom egy szobába voltak... a srác felrajzolt egy pentagrammot a falra elmondott valami idegen nyelvű imát... nem történt semmi reggel mikor felkeltek a pentagram eltünt... másnap késő estig fenn voltak beszélgettek... 00:00kor kinyilt a bezárt ajtó és a szintén bezárt ablak... a folyosó elejétől elkezdtek mozogni a szekrényen a lakatok egészen a folyosó végéig mintha valaki mozgatná őket... próbálták bezárni az ablakot meg az ajtót de nem tudták...00:01kor minden abbamaradt... gondolták hogy biztos valami kolis szivatás... de másnap megint ugyanez történt mikor 3.nap is ugyan ez történt elmentek a szomszédos templomba szenteltvizért belocsolták vele a szobát a fojosót és onnantól kezdve nem volt ijen... akkor még a haverom nem látott semmit mert csak utána nyilt ki a harmadik szeme... ugy hogy valami csak van mert kétlem hogy ez csupán a véletlen műve...
2013. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Aludni se fogok mostmár! :'DD
2013. júl. 19. 22:05
 5/24 anonim ***** válasza:

3. ez rohadt nagy... ha vannak még ilyen sztoriaid jöhetnek!

Amúgy meg Supernatural forever!!! :DDDDDDDD \m/

2013. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Minden ilyesfajta szellemlényben hiszek, vannak tündérek, manók, szellemek, lelkek, minden. Csak más rezgéstartományban vannak, ezért nem látjuk őket.Érdekes lehet a harmadik szemmel látni, bárcsak nekem is úgy lenne!
2013. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
én hiszek bennünk :) velem és az ismerőseimmel is történtek már furcsa dolgok, és nap mint nap olvasok egyre több érdekességet is róluk :) ha esetleg érdekel h velem mik történetek akkor tudom ajánlani ezt a blog bejegyzésemet: [link] :)) és ha szeretnél hallani még pár számomra igaznak vélt történetet akkor kövesd, mert hamarosan rakok ki még sztorikat :))
2013. júl. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

1-es, remélem nincs igazad, mert akkor a halott rokonaim nemrég nézték végig, ahogy recskázok. :)

Én majd akkor hiszek az ilyen lényekben, ha az életben legalább egyszer sikerült eggyel összefutni.

2013. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

a 3.vagyok :)

ez volt így érdekesebb... de mondjuk az is igaz hogy a koli állítólag egy régi temetőre épült... csak a testeket amiket megtaláltak elszállították... ha lesz még ilyen majd szólok :) meg a haverom már többször is mondta nekem hogy ha kell szellemet is idéz ha megkérem rá de a szellemért felelőséget nem vállal... és azért egy ilyen sztori után én se merném bevállalni hogy megkérem... de elmondása szerint már többször is látott szellemet a koliba... a múltkor is megjegyezte hogy milyen ügyes vagyok hogy tudok magam mellett feküdni... mikor elmagyarázta hogy egy szellem az én alakomba feküdt mellettem azonnal felugrottam az ágyból.... utána az ajtó kinyilt majd szépen becsapódott... de ez nem anyira érdekes mint az előző :D

2013. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!