Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Örangyalok valójában léteznek?...

Örangyalok valójában léteznek? Hogyan tudom meg, hogy nekem van-e?

Figyelt kérdés
Sok kérdést olvastam az örangyalokról és mindig gondolkodtam azon,hogy ha létezik akkor most itt van mellettem? olyat is olvastam itt GYK-n ,hogy egy hang beszélt hozzá,hogy "Ne csináld" meg,hogy "Vigyázz" "Ne menj arra" ezeket valóban mondta valaki nekik? Kezdem ezt ijesztönek tartani a saját részemröl,de mivel még nem volt ilyen tapasztalatom akkor is hiszek bennük mikor még semmi veszélyes nem történt velem.Mondják azt is ,hogy valamelyik rokon az örangyaluk aki már meghalt! Honnan tudom,hogy nekem ki és ,hogy van-e örangyalom? Bocsánat a helyesírásért és a szórendért! Bő válaszokat várok!!!!!! Köszönöm!
2013. okt. 5. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt nem őrangyalnak hívják hanem skizofréniának. ami egy betegség.
2013. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az őrangyal nem egy létező dolog, hanem egy kitaláció. A nagyon szerencsésen megúszott balesetek résztvevőire szokták mondani, hogy "csodával határos módon" úszta meg a balesetet. Ekkor mondják azt is, hogy az őrangyala segített neki. De ez csak egy mondás, nem egy létező angyalféleséget takar.
2013. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őrangyalok márpedig léteznek. Közülük is a leghíresebb Béla őrangyal, aki az egységes Gyakori őrangyal.
2013. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AeonFLUX ***** válasza:
100%
Béla a GyK felhasználók őrangyala? Áldott legyen a neve!
2013. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!