Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek őrangyalok?

Léteznek őrangyalok?

Figyelt kérdés
Sosem tapasztaltam még ilyet,de kíváncsi lennék,hogy láthatnám őket?Látni szeretném őket!Szépek?Velem lehetnek a suliban?Jövőre kitűnő szeretnék lenni a suliban (általános).Elő tudom hívni amikor szükségem van rá?A válaszokat előre köszönöm.Nagyon fontos!
2013. jún. 30. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Itt egy link, hogy őrangyalok igenis léteznek: [link]
2013. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azta ez tuti!!
2013. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
34%
Nem léteznek őrangyalok. A lenti linken látható "megmenekülés", mint számos másik is, a véletlen műve. Most gondolj bele. Ha léteznének őrangyalok, nem lennének balesetek. Balesetek márpedig vannak.
2013. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
El kell hogy szomorítsalak de,túl sok mesét nézel!
2013. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hát hogy a p.csába ne! van egy ilyen régi filmsorozat is..

meg tán mese is...

2013. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is úsztam már meg motorbalesetet, ami egyébként fizikai képtelenség volt. Szerintem léteznek, olyankor lehet érezni a jelenlétüket, de nem lehet őket hivogatni, ez nem egy telefonközpont. :) És az, hogy kitünő lehess, kb azon múlik, hogy mennyit tanulsz, nem éppen egy életmentést igénylő szituáció. Igen, halnak meg balesetekben, nekik az volt a sorsuk, akkor jött el az idő.
2013. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Aki már menekült meg úgy, hogy minden szerint meg kellett volna halni, az biztosan abba, hogy vannak. A Biblia szerint is vannak, az ateisták szerint meg nincsenek.


Az őrangyal nem óv meg minden balesettől, főleg ha saját magad kísérted a halált. Az már a te szabad akaratod.

2013. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Biblia...pff
2013. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A balesetes videón valószínű,hogy a két sofőr nem volt olyan szerencsés,mint a gyalogosok pláne az elsuhanó kocsi sofőrje.Persze,hogy léteznek őrangyalok példa rá a múlt heti montenegrói Román turistabusz szerencsétlenség!
2013. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem léteznek. Bár az őrangyal szót általában a keresztények használják. Én mindig is szabadgondolkodó voltam. Nem szeretem a vallási kötöttségeket. Egyébként a világban gyakran előfordulnak olyan esetek, amelyekre nincs logikus magyarázat. Szerintem a tudományos és spiritualizmusos érdeklődésnek egyszerre kell jelen lennie az emberekben. Sok furcsa és különös megmenekülésről hallani, bár kíváncsi lennék, h az őrangyalok, hogy mentenének meg minket, ha mondjuk egy bazi nagy aszteroida közelítene a Föld felé (mint, ami a dinoszauruszokat kiirtotta).
2013. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!