Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez normális? Volt már veletek...

Ez normális? Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Néhány napja voltam a strandon, és kifeküdtem ilyen pihenőrészre ahol alacsony volt a víz, és éreztem hogy amikor feljebb jöttem a vízből hirtelen felmelegedett a víz.

Nagyon meglepődtem és gondoltam hogy valami meleg áramlat és keresgettem is hogy honnan jöhetett, de semmit sem találtam. Többször is kipróbáltam, és mindig fel melegedett a víz amikor a felszíntől úgy 5cm-re voltam, ezt kézzel is intenzíven éreztem, szóval nem olyan volt hogy csak egy picit volt melegebb, hanem sokkal melegebb mint a medencében lévő víz. Egyébként nem nagyon volt a strandon senki, a medencében legfeljebb 2 ember volt rajtam kívül. A szituáció tehát az volt hogy feküdtem a pihenőrészem, és amikor valamelyik végtagomat feljebb helyeztem, akkor felmelegedett a víz olyannyira, hogy ebben a nem túl meleg medencében kezdett melegem lenni.


2013. febr. 9. 22:16
 1/9 Tom Benko ***** válasza:
Napfény?
2013. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Télen?:D
2013. febr. 9. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem természetfeletti, valami vérkeringéssel kapcsolatos lehet a válasz, esetleg az idegvégződések küldenek valamiért olyan jelet az agyba, mintha meleg lenne.
2013. febr. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
Télen nem süt a Nap?
2013. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De nem úgy mint nyáron.

Egyébként este volt:)

2013. febr. 10. 12:58
 6/9 anonim válasza:
hol van nyitva strand TÉLEN?
2013. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát elég sok helyen, mint például nálunk is, de ezeket ne úgy képzeld hogy egy medencét teletöltenek vízzel aztán hetente leengedik és nem fűtik, hanem van egy fedett rész ahol medencék vannak, és kiúszok is szoktak lenni (nálunk is van egy és nagyon kellemes a víz). Gondolom nem nagyon szoktál strandra járni, én sem járnék teljes áron, de mivel az eredeti ár ötödéért megyek be és ilyen jeggyel nem ide valósiakat is beszoktam vinni, így elég gyakran el szoktam menni, és elég jól esik egy fárasztó nap után:)
2013. febr. 11. 20:58
 8/9 Tom Benko ***** válasza:
Akkor lehetett egy meleg vízáram még, illetve akár pisifelhő is...
2013. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez csak most jutott eszembe, hogy amikor aznap a strandon elmentem a WC-re többször is lehúzódott magától a piszoár, és éreztem hogy van ott valaki. Amikor befejeztem a dolgomat és megnéztem nagyon meglepődtem hogy senki sem volt ott.
2013. febr. 13. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!