Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A hugunk tényleg lát valamit?...

A hugunk tényleg lát valamit? (Több lent)

Figyelt kérdés
Tegnap 1:00 körül voltam még fent és cseverésztem a pasimmal telefonon(16 vagyok),amikor egyszer kijön a hugom a szobájából és bemondja hogy nem bír aludni úgy érzi valaki más is van a szobájában(11 éves).Erre felkel a bátyánk is(18)és megkérdezi mi van.Erre elköszöntem tőle és letettem a telefont.Elmagyaráztam a bátyámnak hogy fél valamitől hugi,de ő kacagott s azt mondta hogy nincs ott semmi nem léteznek ilyenek és én is elmosolyodtam még kacagtam is:)De azt mondta hugi hogy mennyünk be a szobájába és maradjunk ott egy kicsit ő nem ment de mi igen.Ott maradtunk egy pár percig és a bátyám elkezd valami susogást hallani hogy itt vagyok.ÉN is kicsit később elkezdtem hallani ugyan ezt erre meg már kicsit megrémültünk és kimentünk de muszáj volt hazudnunk hogy nincs ott semmi de hugi azt mondta hoy amikor mi bent voltunk a szellem megint megjelent és sírva közölte.Nem tudom mi van vele régen nem volt ilyen és horrorokat se szokott nézni szerintetek ez meg mi lehetett hogy ha mi is éreztük?Ha tényleg szellem volt hogy tudnánk elűzni.Anyáéknak még nem szóltunk mert ők reggeltől estig dolgoznak csak egy kicsit szoktak itthon lenni.Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat :)

2013. okt. 19. 11:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem meg nem kéne erőltetni ezt a hülye szellemesdit a húgotok előtt. Semmi értelme. El tudom képzelni, hogy a suliban hallott erről a badarságról, és most minden apró zajra azt hiszi hogy szellem volt. Ha most ezt a gyökérséget még Ti is megerősítitek benne, akkor szerencsétlennek később sokkal nehezebb lesz levetkőznie a hiszékenységet.


#2: mert a gyerekek még nincsenek tisztában a valós lét korlátaival, így mindent elhisznek, amit mások, főleg a felnőttek mondanak nekik. Ettől még ők sem látják a szellemeket, a túlvilágot meg a többi maszlagot, csak őket sokkal könnyebb megetetni a hülyeséggel, mert még gyerekek.

2013. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%
Legalább te nőj fel a korodhoz, kérdező! 16 évesen már lehetne annyi sütnivalód, hogy szellemek nem léteznek.
2013. okt. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 sajtugynok ***** válasza:
Hát én 11 éves koromban nem hallottam már szellemeket,csak az öregeim jelentek meg karácsony előtt 3 nappal,7 évvel a haláluk után pontosan,de mindegy. Én is csak azt tudom mondani hogy reggel/este ima a miatyánkot,meg hívjatok papot,talán segít,meg lehet hülyén hangzik,amikor érzitek a szellem jelenlétét,beszélgessetek olyan dolgokról hogy pl Isten látja,meg hogy veletek van,meg ilyenek,ez talán segít. Szerintem már van annyi idő hogy megtudja hogy szellemek is vannak... Remélem tudtam segíteni!
2013. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Először is igenis van ,,élet,, a halál után.Annak oka van,hogy megjelent nálatok a szellem,gondolom segítséget kér,mert bolyong,és nem tud át kelni.Gyújtsatok gyertyákat,fehéret!Pár száz ft-ér lehet kapni fehér zsályát,vagy mirha füstölőt,ezekkel füstöljetek,és egy miatyánk sem árt közben.Hidd el hatásos.Beszéljetek hozzá,hogy menjen el,nyugodjon meg a lelke.Hidd el nem bántani akar benneteket,csak segítséget kér.

Mi egy régi öreg házban lakunk,az első perctől éreztük,hogy ,,nem vagyunk egyedül,,.Anyum, a Hugom én és a lányom vagyunk fogékonyak ezekre a dolgokra.Mindannyian éreztük...hallottuk.Aztán elküldtük,és minden okés.Azóta semmi nincs.Nyugalom van.Bár havonta füstölőzök fehér zsályával,biztos ami biztos,a tértisztítás mindig elkél.És a negatív energiákat is kiűzi az életünkből.Eddig ez bevált.Egy egy mécsest is meggyújtok ilyenkor.Jön a Mindenszentek,és halottak napja,járjuk a temetőket,ilyenkor könnyen ránk tapadhat,egy bolyongó lélek,és hazahozhatjuk.Feltétlen szükség van olyankor a lakás megtisztítására.

2013. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És, ha ateista a szellem? Vagy buddhista? Az ellen is jó a Pater Noster?
2013. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Laylah ***** válasza:
A kisgyerekek valóban jobban érzik az ilyeneket, az egyetlen bökkenő, hogy a 11 éves már régen nem számít kisgyereknek. Én abszolút hiszek az ilyen dolgokban, de ebben az esetben sajna azt kell mondanom, hogy valaki szórakozik.
2013. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia!Nekünk a padlásról meg a pincéből jöttek/jönnek ilyen hangok...most 12 éves vagyok és már ezek a hangok szinte megszűntek de apukám valamelyik nap szolt hogy a szobámból halot billentyűzet hangot pedig én nem voltam otthon...és nekem van egy kép jelenet a fejembe (még mindig nem tudom elfelejteni)hogy bácsikám névnapomra vett egy nagy elefántot amit valamiért be tettünk az egyik padlásrészre ami most már le van szigetelve, apa nem engedi és nem is szereti ha erről beszélek/kérdezek tőle...:/ irok neked privátba és segítek neked ha kell!
2013. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!