Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A hugunk tényleg lát valamit?...

A hugunk tényleg lát valamit? (Több lent)

Figyelt kérdés
Tegnap 1:00 körül voltam még fent és cseverésztem a pasimmal telefonon(16 vagyok),amikor egyszer kijön a hugom a szobájából és bemondja hogy nem bír aludni úgy érzi valaki más is van a szobájában(11 éves).Erre felkel a bátyánk is(18)és megkérdezi mi van.Erre elköszöntem tőle és letettem a telefont.Elmagyaráztam a bátyámnak hogy fél valamitől hugi,de ő kacagott s azt mondta hogy nincs ott semmi nem léteznek ilyenek és én is elmosolyodtam még kacagtam is:)De azt mondta hugi hogy mennyünk be a szobájába és maradjunk ott egy kicsit ő nem ment de mi igen.Ott maradtunk egy pár percig és a bátyám elkezd valami susogást hallani hogy itt vagyok.ÉN is kicsit később elkezdtem hallani ugyan ezt erre meg már kicsit megrémültünk és kimentünk de muszáj volt hazudnunk hogy nincs ott semmi de hugi azt mondta hoy amikor mi bent voltunk a szellem megint megjelent és sírva közölte.Nem tudom mi van vele régen nem volt ilyen és horrorokat se szokott nézni szerintetek ez meg mi lehetett hogy ha mi is éreztük?Ha tényleg szellem volt hogy tudnánk elűzni.Anyáéknak még nem szóltunk mert ők reggeltől estig dolgoznak csak egy kicsit szoktak itthon lenni.Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat :)

2013. okt. 19. 11:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsi a a nagy ÉN betűért és hogy*
2013. okt. 19. 11:38
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínű, hogy tényleg van ott egy szellem, de az is előfordulhat, hogy a bátyád szórakozott.
2013. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Sok gyermek képes érzékelni a túlvilágot.
2013. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt mondod hogy a bátyám kiakarna tolni velem?De akkor a hugommal meg mi van ő is benne lenne a tréfában?Esetleg ha tényleg van szellem tudnál mondani egy elűzést amivel eltudnám(nánk) űzni?
2013. okt. 19. 11:54
 5/17 A kérdező kommentje:
Izagazad van utolsó
2013. okt. 19. 11:54
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Első két választ adó vagyok


Ha megpróbáltok beszélni hozzá, érveket mondani, hogy miért rossz itt, akkor az talán segíthet, de nem valószínű.

Igen, az is könnyen lehet, hogy csak szórakoznak veled.

2013. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kisgyerekek még képesek meglátni olyan dolgokat, amiket a felnőttek már nem.
2013. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet az de minden esetre pár napig had aludjon veled. Én sajnálnám egyedül hagyni.
2013. okt. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Inkább aludjon Veletek,nem lenne jó egyedül hagyni!

Imádkozzatok,minden reggel,s este,ha gondoljátok,egy pappal szenteltessétek meg a házat,s kérjétek meg a szellemet,hogy hagyja el a házat,már elhunyt,nincs dolga ezen a világon.

2013. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmikepp ne hazudjatok neki:( mondjatok el neki hogy van ott valaki es nyugodjon meg vele vagytok.mondjatok el a miatyankot.az olyan eros ima hogy el megy onnan az a szelem.
2013. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!