Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kell szellemet idézni?...

Oposszum1234 kérdése:

Hogy kell szellemet idézni? Csak értelmes válaszokat kérek:D

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Értelmes választ vársz egy olyan kérdésre, amiben azt kérdezed, hogy hogy kell szellemet idézni?

...

Erre csak egy értelmes válasz van. Szellemek nincsenek => megidézni sem lehet őket.

2013. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
és ez miért érdekel téged, még sztem ált iskolás vagy, ugyan áruld már el, mi célból írsz ki ilyen kérdést?
2013. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Farkas András D. ***** válasza:
17%
Hát mint gondolom tudod, értelmes válaszhoz, kell egy értelmes kérdés is, na de, nem baj, adok egy tanácsot, fogd meg, használd a mágikus google keresési praktikáit, a megfelelől utasításokkal és máris eláraszt a téves módszerek rengetege, de ha sokat próbálkozol az egyik csak beválik, vagy bajod, esik, de mind két variáció jó valakinek, ha sikerül neked jó, ha nem élnéd túl, arra tekinthetünk úgy, mint jótékony génállomány javításra azzal, hogy a tiéd nem öröklődik, kevesebb a hülye utód, Örülök, hogy segíthettem, bár régen voltak intézmények akik az olyanokkal foglalkoztak mint te, de sajnos bezártak, így meg kell elégedned ezzel a válasszal.
2013. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok kérdés foglalkozik dettó ugyanezzel egyébként:D

Szerintem brahiból ne csinálj ilyesmit :)) többféle módszer van, rá tudsz 1szerűen keresni. Azok nagy része kamu. Én még nem próbáltam, de vannak történetek :DD szóval inkább ne idézz szellemeket.

2013. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zahira9 válasza:
Szellemet nem idézünk..az tilos..és nem véletlen..aki nincs tisztába a szellemek világával, és annak szabályaival, az főleg ne próbálkozzon betörni a másik világba!..Mert abból nagyon nagy bajok lehetnek..Maradj az élők között!
2013. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!