Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » íme a bizonyíték a misztikus...

íme a bizonyíték a misztikus lény. Létezésére. (×_? )

Figyelt kérdés
íme a megcáfolhatatlan bizonyíték a Yeti létezésére [link]

2013. nov. 3. 16:54
1 2 3
 21/25 Információ Kapitány ***** válasza:

íme: A bizonyíték!


[link]

2013. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Ti vissza is olvassátok amit írtok? És kedves kérdező, te komolyan elhiszed, hogy ezek a képek bizonyítanak is valamit?:DD Minden esetre köszönöm, mert így nem felejtem el, hogy tényleg nagy az Isten állatkertje. Mellesleg jót nevettem a vámpír-vérfarkas gyerek kérdésedre is :) egy tudós van benned jó mélyen elveszve!:)) Csak így tovább, adok neked még 20 évet, na jó legyen 30 és diliházban kötsz ki, ha sokat foglalkozol hülyeségekkel. Ja, és nem vagyok szkeptikus, bár kétlem hogy értenéd egyáltalán a szó jelentését, biológus barátom:DD
2013. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Az a kép ami az első oldalon van, az egy jelmezbe öltözött ember. Hátt.
2013. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
La'tszik, hogy a feje is gumi. Hol a szeme? E's a Yeti mio'ta vigyorog?
2013. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
XD ez a tesóm... :DD
2013. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!