Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek galambok?

Freddy.krueger kérdése:

Léteznek galambok?

Figyelt kérdés

Látott már valaki? ha igen,milyenek?

Lehet hogy csak a képzeletem játszik velem,de egy csomòszor láttam már... lehetséges hogy természet feletti erejük van??



2013. nov. 5. 23:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Galambok léteznek, de természetfeletti erejük nincs, legfeljebb levegőfeletti, mert tudnak repülni.
2013. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Béla Őrangyal szekta ***** válasza:
100%
Ismerek valakit aki azt állítja hogy egyszer leszarta egy. Teljesen egyértelmű hogy egy reptoid volt, nem értem hogy hihet ekkora hülyeségekben.
2013. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek galambok! Csak a hülye ezósok találták ki! Amiket annak hisznek, azok csak elhízott, kifakult, mutáló verebek.
2013. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

Ezen a felvételen egy neves gufókutató egy galambról számol be, amelyik kukorékol. A Wembley Stádiumot megtöltő közönség nagy érdeklődéssel hallgatja a tudományosan alátámasztott bizonyítékok sorát.

http://www.youtube.com/watch?v=-CsA1CcA4Z8

2013. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Kérlek áruld el h mit szívsz.
2013. nov. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek, és mindenféle földönkívüli lénynek (reptoid, szürke, tripon stb.) álcázzák magukat. De elég buták, ezért gyakran lebuknak.
2013. nov. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek, épp most eresztettem el egyet.
2013. nov. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy léteznek!

Ne hallgass ezekre, a minden lében kanál szkeptikusokra - amúgy is, mi a fenének jönnek ide, minket, ezotériásokat zavarni? Mi nem megyünk a tudomány rovatba, úgyhogy minket is békén lehet hagyni! A másik meg: ők, még akkor sem hinnének az UFO-kban, ha az ajtójukon kopogtatnának - mi meg tudjuk, hogy létezhetnek.

A galambbal kapcsán: [link] A másik meg: előző életemben galamb voltam. Lehet, hogy erről is fogok beszámolót tartani. Na erre mit léptek, szkeptikuskáim? Nos?????



A galambok nem léteznek, ez is az ördög műve.

Gondold végig logikusan: hol van leírva a Bibliában, hogy Isten megteremti a galambot? SEHOL!!! Az ördög, kénye - kedvére cselekedett és elhiteti velünk, hogy léteznek galambok is.

2013. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A galambok nem azok, aminek látszanak.
2013. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek, és ahogy lépnek, úgy bólintanak. Valami rejtélyes módon repülés közben ezt nem csinálják.
2013. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!