Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudnátok mondani olyan valós...

Tudnátok mondani olyan valós történeteket, ami azt bizonyítaná, hogy vámpírok léteznek?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok válaszát nem várom.

2013. nov. 5. 17:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, mivel nincs bizonyítva.
2013. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Magyarországon a 18. században több vámpírpert is tartottak, amik nagy port vertek fel a nyugati közéletben.

...

Az upir először 1047-ben tűnik fel először egy iratban, mely úgy hivatkozik egy orosz hercegre, mint "Upir Lichy", azaz gonosz vámpír.

...

...

De ez semmit sem bizonyít.

2013. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
27%

Ha akárki leír ide egy történetet, és azt mondja hogy az valós, az mi bizonyítja?


"Szkeptikusok válaszát nem várom."

Nem is csodálom, rájöttél, hogy pillanatok alatt tudnak szembesíteni a ténnyel, hogy egy vadbarom vagy?

2013. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
Ehhez előbb a vámpír fogalmát írd le, hogy mit tartasz annak . Léteznek olyan emberek akik rituális célból heti rendszerességgel vért fogyasztanak . De olyan már nem létezik, aki halhatatlan és a szervezetét vérivásból tartja fent . Számodra mi a vámpír ?
2013. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

3.

Vadbarom inkább te vagy. Mondtam egy szóval is, hogy hiszek bennük?! Mondd már honnan szűrted le.

4.

A halhatatlanra gondolok.

2013. nov. 5. 18:25
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szkeptikus vagyok. A vámpírok létezése nincs bizonyítva. Az semmit sem bizonyít, hogy a történelem folyamán néhány emberre rámondták, hogy vámpír, mert néha az emberek csak azért vádaskodtak egymás ellen boszorkányság/vámpírság vádjával, hogy elpatkoljon a vetélytársuk/ellenség.
2013. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6.

Azt tudom, hogy a középkorban sokat gyilkolásztak, de én csak a "boszorkányok" égetéséről hallottam. Csak kíváncsi vagyok.

Na az ilyen szkeptikusok válaszát viszont várom! Normálisan meg tudja fogalmazni a mondandóját, anélkül, hogy hitetne, hogy "márpedig ilyen nincs és kész".

2013. nov. 5. 18:30
 8/29 anonim ***** válasza:
60%

"Szkeptikusok válaszát nem várom."


Nem kell várnod, már itt is van

2013. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
10%
Ki szerint valós a történet? S miért bizonyítaná? Ha itt ilyet bárki tudna írni (ami lehetetlen nyílván) akkor már mindenki számára köztudott tény lenne ez a baromság, hogy léteznek vámpírok. De mivel nincs ilyen és nem is léteznek, mert hogy létezhetne a mai világban ahol már mindenki lehallgat mindenkit? Meg mindenhol legalább vagy 5 tetves kamera figyeli az embert sok helyen?... Mikor unják már meg az emberek ezt a sok hülyeséget, és ébrednek fel és nem egy "álmovilágban" élnek?
2013. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Itt le vannak írva a magyarországi vámpírperek:

[link]

2013. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!