Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Tényleg egy...

Mi lehet ez? Tényleg egy szellem, vagy itt ragadt lélek, vagy az én paranoiám, és csak véletlenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal másfél éve vagyunk együtt, sokat szoktam nála aludni, vele is és egyedül is egyaránt, mert már szinte együtt lakunk. Sokszor érzékelünk fura, sokszor már ijesztő dolgokat.

A legutóbbi éppen 2 órája történt, mikor ültem a számítógép asztalnál, és mintha valaki rá ütött volna az asztalra egyszer csak meg mozdult kicsit, de határozottan érezni lehetett azt a rázkódást. Aztán rá 10 percre egy kis műszerész csavarhúzó kezdett el mozogni a monitor és a hangfal közt, ami eddig is ott volt, mintha valaki oda ejtette volna, aztán oda csaptam és abba hagyta. Annyira meg ijedtem, hogy el is jöttem a lakásból haza a szüleimhez. De nem ez volt az első eset, mikor furcsaságot észleltem/ észleltünk.

Mikor össze jöttünk, eleinte az első időkben mintha egy alacsony árnyékot láttam volna lassan elsétálni barátom szobájának ajtaja előtt erre többször is volt példa,és nem csak én láttam már.

A következő alkalommal, mikor egyszer fordultam éjszaka, és mintha valaki a barátom alvó teste fölött hajolt, majd felém fordította a fejét és eltűnt volna...

Olyan alkalom is meg esett egyszer, mikor álmomból arra riadtam, hogy valami robbant és villant volna, mintha valamiféle nyomás különbség változás történt volna.(Kint nem volt se vihar se semmi....)

Aztán olyan dolgokra is volt már precedens, hogy valamilyen tárgyról 100%-ra meg voltam győződve, hogy melyik polcra tettem, és át került a másikra (nem minden napi használati tárgyak voltak, hanem pl: az egyik egy feleses pohártartó, a másik egy olyan pohár, amit csak díszként tárolunk a szekrényben). Természetesen mindenkit meg kérdeztem, hogy ő tette-e el onnan, aki az nap a lakásban járt, de senki nem nyúlt hozzájuk.

Ezen felül a nappaliban rendszeresen hallom, hogy recseg a padló. Az utóbbi két dolog azonos helységben történt, ebben a helyiségben pár fokkal mindig hűvösebb van, mint a lakás többi helységében, pedig az a ház a napos oldalra néz.

Körül belül egy hete arra is figyelmesek lettünk, hogy mikor lefekszünk és kikapcsoljuk a tv-t, akkor két három percenként tompa kopogást hallunk az előbbiekben említett számítógépes asztal felől. Azóta úgy alszunk, hogy zenét kapcsolunk, hogy ne halljuk azt a hangot, és reggelig szól a zene halkan.

Többször előfordult olyan is, hogy barátom szobájába tv magától bekapcsolt, úgy, hogy nem ment el hirtelen az áram, és nem is volt a távirányító sem olyan helyen, hogy be tudjon kapcsolni.. Itt rendszeresen villog a lámpa is, ha el kezdi, akkor ilyen két három percenként villan egy alig észrevehetőt.

Egyszer filmet néztem a számítógépen, a windows media player-el, és egyszer csak meg jelent a kurzor, és ki lépett a filmből magától.

Olyan eset is volt, pár éve, hogy barátom feküdt a szobájába, tv-t nézett, apukája a nappaliba szintén, és mind ketten hallották, mintha valaki be jött volna az ajtón és utána be zárták volna, barátom ekkor át is kiabált apukájának, hogy hova mész apu, apukája meg szint ugyan ezt kérdezte vissza barátomtól. Kiderült, hogy senki nem ment sehova, de a látogatóval sem találkoztak.. Más is érzékelt hasonló dolgokat a lakásban, barátok és egyéb családtagok, de azokról nem tudok részletesen beszámolni.

Barátom édes anyja 7 éve hunyt el abban a lakásban a nappaliban. Lehet összefüggés a dolgokban?


2013. nov. 9. 21:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Elég ijesztő,mit ne mondjak! :O

Szerintem a Barátod Édesanyjának szelleme kísért a lakásban.

2013. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva.
2013. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mit higyjek, amit itt le írtam, szinte minden többször is meg történt már. Mostanában sokat vagyok ott egyedül, mert barátom külföldön dolgozik, és sokszor már nagyon félek, ha ott vagyok sűrűn feszült vagyok, vannak olyan napjaim mikor félóránkénti hangulat ingadozásaim vannak stb:.. Elég kellemetlen.
2013. nov. 9. 21:50
 4/38 anonim ***** válasza:
Már ne menjél oda!
2013. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Tudsz valami konkrétumot mondani, vagy valami?
2013. nov. 9. 22:34
 6/38 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg akar titeket ko:cso:go:lni a szellem, főleg a barátodat
2013. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Hát ha ezt most komolyan gondolod, akkor annyit tudok mondani, hogy velem több rossz dolog történik ott, de nem hiszem, hogy ezt komolyan gondoltad..
2013. nov. 9. 22:41
 8/38 anonim ***** válasza:
Fú hát ez fura... és ahogy írtad,nem csak te észlelted ezeket szóval tutira van valami :/ És igen,talán lehet összefüggés is akár,bár nem igazán hiszek az ilyesmiben,mondjuk nekem is voltak fura tapasztalataim, a TV-s dolog velem is előfordult már,hogy bekapcsolt magától éjjel. Először szartam rá,úgy gondoltam biztos a tv a rossz,hisz már lassan 10 éves volt ekkor. De viszont pár nappal később ugyanez megtörtént,csak akkor már csutka hangerővel kapcsolt be, az éjszaka közepén. Azóta csak úgy alszok,hogy ki van húzva a tv.
2013. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Engem csak az zavar, hogy egyre durvább dolgok történnek, ezek a dolog el tűnések, meg mozgások... Ezek már sokkolnak, meg egyre több dolog, lassan már minden nap van valami...

Bár lehet, hogy sok dolgot, már csak rá fogok erre, de ez a mai akkor is nagyon durva volt!

2013. nov. 9. 22:52
 10/38 anonim válasza:
Én biztos nem mernék odamenni :O szerintem tuti szellem.
2013. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!