Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házunkban?

Szellem van a házunkban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos.. 1 éve lakunk a házban, és az utóbbi időben hallottam 1x reccsenést a mosogatónál (nem esett le tányér, semmi..) A macska oda is ment és ült és nézett a semmibe..Majd egyik éjszaka a macska nyávogva bújt el az ágy alá a fürdőből szaladva.. Már esténként félek elaludni, nem hiszem , hogy bebeszélem magamnak. Nem akarok paphoz járni, csak tudni szeretném, hogy mi ez és, hogy mit kezdjek vele.. Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 14. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül!

Ennyi jel nem elég ahhoz,hogy azt mondhassuk,hogy szellem lenne a házatokban.

2013. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Hívd Winchesteréket. Ha esetleg nem érnek rá akkor ha a szellem meg akar támadni akkor üsd le vassal. Ez ideiglenesen elintézi. Aztán szórj sót az ablakok és az ajtók nyílásához. Vagy csinálj egy kört sóból és állj bele, oda nem tudnak bemenni a szellemek. keresd meg a szellem maradványait és égesd el. Ha hamvasztva volt akkor már nehezebb eset.
2013. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Peti7 ***** válasza:
82%
A háziállatok sok mindent észrevesznek.Sztem szellem van a házadban.Lehet most kapni fogok pár piros pacsit,mert nem azt mondtam hogy optikai csalódás,meg egyebek,de én leginkább csak azt mondom amiben hiszek.
2013. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Peti7 ***** válasza:
69%
Mivel telefonról írom,amíg megírtam az előzőt,addig írtak előtte 2-et.
2013. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fialt herold válasza:
58%

Szia, én egy jósasszony vagyok és különleges kapcsolatban állok a macskákkal. A legtöbb macska képes látni a szellemeket, némelyik csak kiszagolja őket. Ha el akarod kerülni a szellem zargatását, a legjobb ha átrendezed a dolgokat a lakásban:

-A ruháidat kivasalva tartsd a szekrényben.

-Tarts a konyhafiókban késeket,villákat és kanalakat(és persze egyébb konyhai eszközöket), mert sosem tudhatod mikor lesz rájuk szükség egy esetleges jelenéskor.

-A leveleket tartsd sárga dossziéban, hogy sose tudjon beleolvasni a szellem.(a sárga szín kellemetlen a szellemnek, célszerű ha újra is fested a falakat)

-A fürdőszobában ne hagyj elől semmit, mindent szekrényben tárolj. A tükröket rendszeresen tisztítsd, hogy ragyogásuk elvakítsa a szellemet. A törölközőt sose dobd le nedvesen. Fürdés után pedig töröld fel a fürdőszobát.

-A szellem táplálkozásának megakadályozása érdekében ne hagyd elől az ételt, szóval mindig tedd el a vajat pld.

-Mindig csukd be az ajtót magad után.

-Ne hangoskodj este 10 után.

-Moss fogat naponta háromszor.

-Egyél minden 3. órában egy keveset,

ez majd távol tartja a szellemet. yo.

Ha további segítségre van szükséged a szellem elkerülése végett, írj bátran priviben!

2013. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Whitzerai ***** válasza:
5%
Hívd a patkányirtókat...
2013. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A házakban gyakran recseg ez-az, főleg a régi bútorok, leginkább a hőtágulástól. Az is előfordul, hogy a macskák nyávognak néha vagy bebújnak valami alá. Ezért kár bebeszélned magadnak , hogy szellemek vannak mert csak befogsz parázni.
2013. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"hallottam 1x reccsenést a mosogatónál (nem esett le tányér, semmi..) A macska oda is ment és ült és nézett a semmibe.."

A dolgok néha recsegnek,a macska azért ment oda mert ö is hallota a recsenést.

"Majd egyik éjszaka a macska nyávogva bújt el az ágy alá a fürdőből szaladva.."

Most az a különös hogy nyávog?az ágyalá azért ment be mert aludni akart ,azért szalad mert már nagyon álmos volt.

2013. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A szellem táplálkozásának megakadályozása érdekében ne hagyd elől az ételt"

Hohó! Eddig arról volt szó, hogy a mi energiánkat szívják, és nincs szükségük táplálékra. Ezek szerint esznek is. De akkor szarnak is, és Wc papír is kell nekik. Ezeket hogy intézik, hogy nincs nyomuk? Továbbá, ha esznek, fogat is illő mosniuk, hol szerzik be az ehhez szükséges dolgokat? Mesélj még nekünk, kérünk, nagy fialt herold!

2013. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálunk egy öreg bácsi szelleme van. Kb 10éve öcsém látta elöször és kb 1-2 éve a hugom is látta. Egy őregbácsi lakott itt.
2013. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!