Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bloody Mary létezik? Megidézés?

Attila622 kérdése:

Bloody Mary létezik? Megidézés?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt átmennék a haveromhoz és megnéznénk a filmet. és én azt montam neki hogy megidézem éfélkor 3 gyertya mellet sötétben tükör előtt es kimondom 3 szor a nevét akkor milesz? semmi, megjelenik a tükörben ozt annyi vagy ott rögtön megöl vagy addig kísért amíg öngyílkos lesszek?

#létezik #tükör #karácsony #Mary #negidézés #sötét gyertya
2013. nov. 28. 22:08
1 2
 11/20 anonim válasza:

Ha valaki odaáll a tükör elé és háromszor kimondja, hogy Bloody Mary (fonetikusan: blodi méri) akkor, Bloody Mary eljön érte és kikaparja a szemeit avagy meghal, a legendának sokféle változata terjedt el az évek során, úgy 50 darab biztos van, ugye szájról-szájra terjedt és úgy változott körülbelül , mint a magyar népmesék.

Hogy ki is volt Bloody Mary nehéz megmondani...egyesek azt mondják, hogy Szűz Mária... más találgatások szerint, ő maga a sátán lánya, felesége...testvére.. sok verzió van.Az italról mellesleg: Sokan hiszik, hogy a Bloody Mary, a fiatalon kivégzett skót királynő, Stuart Mária után kapta a nevét. Nos, ez nem igaz. Az “italok királynőjét” I. Mária, angol uralkodó után nevezték el, Bloody Mary ugyanis az ő gúnyneve volt.

Mindenhol a Földön előszeretettel játsszák a gyerekek, ilyen ottalvós bulikon, egymás bátorságát teszik vele próbára, természetesen. Ez a "Bloody Mirror" játék.

A legenda szerint Bloody Mary a körmeivel megtámadja azokat akik megidézik, vagy addig kísérti az áldozatot, ameddig az fel nem adja és öngyilkos lesz, de valamikor csak megjelenik a tükörben majd eltűnik, Bloody Mary emellett képes örökre a tükörbe zárni.

Egyesek szerint az ártatlanokat nem támadja meg.

Ha elég bátor vagy próbáld ki te is !:)))

De én ajánlanám a hegesztőmaszkot, ha még akarsz valaha is látni. :DDDD Sok szerencsét és jó ágyba... :)

2013. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen, én is így jártam! Most meg csak nézek.
2013. nov. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, és nem lett semmi.
2013. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
NE KÉRDEZZ ILYENEKET RÓLAM !!!! és létezek....
2013. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kajakra nem történik sz....r se.

Osztálykiránduláson gyertyákkal megcsináltam mindent ahogyan kell.

Ez még Június végén volt.

Most meg december van.

Semmi nem kísért, szóval ha unatkozol, nyugottan idézz Blody Mary-t.

2013. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Bloody Mary egy kitalált személy,és nem létezik!

Csak egy legenda,mint mondjuk a Slenderman,vagy a fekete szemű gyerekek....

Semmi több.

Nagyon könnyű:Kell hozzá egy gyertya,és egy olyan nagyságú tükör,amiben tisztán látszik az arcod!

Aztán a tükör elé kell állni,és háromszor kimondani,hogy Bloody Mary Bloody Mary stb....

De vannak még módszerek:Azt is lehet mondani,hogy:Hiszek Bloody Maryban és így tovább 3-szor.

Ha ezt megcsinálod,nem lesz semmi,mert nem létezik!

2014. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jobb ha nem szórakozol velem,mert már sok mindenkit öltem ám meg!!!!!!


Bloody Mary

2017. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amúgy nem létezik...De 3x ha kimondod a nevét a tükör előtt este egy gyertyával
2017. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagytok okosak..xDD.Huu persze hogy létezik odamész éjfélkor a tükörhöz 3x kimondod a nevét és ott lesz a szellem :D pihent agyúak
2017. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
NEM LÉTEZIK,mivel hogy ez csak egy legenda..Az a valóság,amit már láttál..Ennyi erővel akkor már unikornisok is léteznek xdddd 15/L
2017. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!