Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi hűti így le a szobát,...

Mi hűti így le a szobát, mivel ütköztem össze?

Figyelt kérdés
Tegnap ahogy ültem a jó melegen befűtött szobámban hirtelen nagyon lehűlt a levegő. A kíváncsiság kedvéért megfogtam a radiátort de az ugyan olyan forró volt. Szaladok ki a szobámból mert már szó szerint fáztam ott, és mikor kimennék az ajtón egy hideg fuvallat, valami fullasztó dolog megcsapott (annyira hogy rögtön meg kellett állnom) és akkor már komolyan elkezdtem remegni. Egyre rosszabbul érzem magam a házban de legfőképpen a szobámban! Csak képzelődöm vagy tényleg okozza ezt valami?

2013. dec. 3. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Úgy hívják, hogy "tél" Még egy darabig el fog tartani, de aztán elmúlik, ne aggódj!
2013. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy lázas vagy, mérd meg a lázadat, mert akkor még a legmelegebb helyen is fázik az ember. Esetleg valami rohamod volt.

Persze lehet gonosz szellem keze is a dologban, feltéve ha létezik ilyen, de szerintem előtte vizsgálj meg minden lehetséges okot.

2013. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Menopauza.
2013. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg elkaptál valamit. Főzz egy kis teát és pihenj.
2013. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Máskor elég pár perc szellőztetés is, ha becsukod időben az ablakot nem hűl le nagyon a levegő!

Szívesen.

2013. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az bizony szellem volt!
2013. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ventilátor?
2013. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez velem is így van,hogy nagyon rosszul érzem magam a szobámban,főleg éjjel....És lehetséges,hogy szellem volt,mert én olvastam egy oldalon,hogy ha szellem van a házban,akkor hirtelen fáznak,aztán pedig majd megsülnek...Szerintem biztos hogy szellem van nálad,és nem akarlak megijeszteni,de ez így van,mert mástól nem lehetett....De ha tényleg igaz ez a történet,és nem csak unatkoztál,akkor hívj egy papot,vagy egy hozzáértőt.

Remélem tudtam segíteni!

2014. jan. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!