Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Na erre mi a magyarázat? Ez...

Na erre mi a magyarázat? Ez tényleg nem ember!


2013. dec. 8. 12:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22%

A videón látható "személy" valóban nem ember. Nem rég egy kép is felkerült az internetre, mely elvileg azt a férfit ábrázolja, aki a videó felvételen látható. Megvizsgáltam ezt, és arra jutottam, hazudtak, de legalábbis téves volt az elképzelés.


1. [link]


2. [link]


Jobb oldalon látható az eredeti, a bal oldalon pedig a feltételezett, valódi személy.


Azonnal végeztem rajtuk egy kis vizsgálatot. Kiemeltem pirossal szándékosan az eltéréseket, és ha csak a vonalakat vesszük figyelembe, minden mástól eltekintünk, egy teljesen más koponyaformát kapunk.


Ami valljuk be, közel sem emberi. Ilyen jelentős torzulások pedig aligha lehetnek egy emberen. A bőrszínről nem is beszélve. A színhatások a férfit ábrázoló képen és a videón ugyanolyanok voltak. És ezzel a saját állításukat döntötték meg, mivelhogy akkor a bőrszínnek sem lett volna szabad változnia, ha a fényhatások sem változtak.


Egyszóval valóban nem ember. A kérdés az, hogy akkor még is mi? Ránézésből hüllőszeri arcfelépítése van. Más fajra nem igen hasonlít.

2014. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
miből gondolod? ez egy átlagos kopasz ember...
2014. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Ez nem ember,legalábbis nem teljesen az, szerintem már régóta itt vannak közöttünk, lehet az elnök sem tehet ellene túl sokat, hogy ne így legyen.
2014. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Ő egy kopasz ember. Azért mozog a feje, mert az embereket pásztázza. Valahol azt olvastam, hogy azért "torzul el" a feje, mert ásított és az tilos, tehát azért "mutálódott el" az arca.

Üdv: Asael

2014. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Szerintem ő ember. Én hiszek a földönkívüliekben, de szerintem ő nem az. Meg ha az is lenne jobban álcázná magát.
2014. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 007 fröccs válasza:
2006 6 6 án teso cipőjében egy komoly északai felvétel rögrült bele magátol és aki hisz benne annak meg jelenik. Nekem nagyon sok esetem volt már ilyen téren. Volt opyan is hogy este folytogatni akartak és magamnál voltam tudom nem halucináltam. Ezek a halotti testböl ki szált lelkek
2017. okt. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!