Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha választhatnál hogy tudjál...

Ha választhatnál hogy tudjál repülni vagy teleportálni, akkor melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 08:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
2013. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Alagutat ásni..... Az ám az igazi!

:D

2013. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Az életet már megjártam

Gyalog jártam gyalog bizony

Legföllebb ha omnibuszon. :-))))

2013. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen teleport...elvégre a repülést is arra használnám, h gyorsan eljussak oda, ahova akarok...teleporttal ez azonnal kivitelezhető, minek húznám az időt repüléssel
2013. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha az idő=pénz elvét vesszük alapul, akkor a teleportálás sokkal hasznosabb lenne. Azonban én mégis inkább a repülést választanám! :)
2013. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

teleportálni

nem kéne többet várnom a trolira (bezzeg ha tudnék repülni...)

2013. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
100%

Repülni nem lenne veszélytelen mert nagyobb sebességnél belemész egy madárrajba és halott vagy, hacsak nem rendelkezel szuperman erejével is mellé.

Szóval teleportálni hasznosabb képesség lenne persze csak akkor, ha látatlanban is pontosan be tudnád mérni hová mész, akár a világ másik végére is.

2013. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Előző az ütközés veszélye itt a Földön is fenyeget (Belefutsz egy autóba....). Amúgy én is a repülést. Teleportálással nem bírnám megállni, hogy ne nézzek el valamelyik bolygóra. Aztán ki tudja milyen gyorsan halnék meg kint az űrben.
2013. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Kertész Mónika válasza:
100%
Teleportálás. Beteleportálni egy bank páncéltermébe, szupertitkos helyekre, mégcsak letartóztatni sem tudnának, mert a börtönben se maradnék meg. Kivégezni meg nem végeznének ki, mert itthon nincs halálbüntetés, így a teleportálás az abszolút szabadságot jelentené.
2013. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
mivel hogy térdproblémáim vannak és kegyetlenül tud fájni, inkább a epülés. mert elteleportálsz vhova, de aztán ott gyalogohatsz, mert nem teleportálod magad lépésről lépésre...arról nem is beszélve, hogy teleportálás közben nem látod a tájat:P
2013. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!