Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Természetfeletti dolgok után...

Természetfeletti dolgok után szeretnék kutatni, de nem tudom, hogy fogjak hozzá! Ilyen kutatásokat hogyan végezzek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Nézz be esténként az ágyad alá, vannak-e ott szellemek.
2013. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Több lehetőség is adódik.

1.) Először is csatlakozol egy ilyen szervezethez személyesen. Ami persze M.o.-n ritka, sőt csak ufósat ismerek. Ott olyan lehetőséged van, hogy elvállalod azt a "melót", hogy ha az adott körzetben, megyében ufót észlelnek, akkor a hívás vagy a bejelentés hozzád érkezik be és ezt te kivizsgálhatod személyesen úgy hogy elutazol a helyszínre, kihallgatod a szemtanút, majd pedig az adatok összességét tovább küldöd a szervezetnek.


2.) A másik lehetőség hogy saját szakálladra dolgozol, azaz önerőből és pénzből meglátogatsz ilyen helyeket, ahol furcsaságok történtek vagy beszélhetsz szemtanúkkal. Próbáld minél jobban felgöngyölíteni a szálakat.

Én már pár ilyen helyen voltam. Pl. egyszer egy Mária-jelenés helyszínén. Megnéztem minden szegletét, fotóztam, megnéztem mi a hely történelme. Beszéltem 1-2 odajáró emberrel, hogy mit hisz a jelenségről. Aztán pedig az ottani papok "fejesét" kérdeztem meg a dologról. Az eredeti dokumentumokat szerettem volna megnézni a jelenésről még, de kiderült, hogy persze azokat nem ott őrzik, hanem egy másik város levéltárában tekinthető meg. Azt már sajnos nem sikerült megnéznem.

Sok sikert!

2013. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Viszont ha valódi, kézzel fogható bizonyitékokat akarsz, akkor bele se kezdj.
2013. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Kettő dolog lehetséges:


A hiszel az ilyen dolgokban, logikusabb egyáltalán bele se kezdeni. Ha viszont csak simán érdekel, akkor látogass olyan helyeket, ahol furcsa dolgokat tapasztaltak.

2013. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nemreg lattam egy filmet Stephen King irasa alpjan keszult, eleg horroros, de nagyon izgalmas : egy kutatorol szol aki termeszetfeletti jelensegekkel foglalkozik. A cime valamilyen 4-jegyu szam, egy NewYorki hotelszoba szama ez.

Eloszor talan nezd meg, es gondold at, valoban paranormalis jelensegek utan akarsz kutatni.?

2014. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
A film címe 1408.
2014. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat, és a filmet mindenképp megnézem!
2014. jan. 17. 14:48
 8/14 anonim válasza:

Ne halgass rájuk!!!!!

ÉN már 4 jegyzetet irtam szörnyekről, démonokrol, szellemekröl és egyéb ijenekröl.

A lényeg az, hogy nem jol nézed a dolgokat!

elsőnek olvass blogokat majd abbol dolgozd fel, és onnan már mennifog!

irhatsz emailt el is küldhetek pár jegyzetet.

Ha bár mikor kell kérdés, segítség (e-mail az emailos nevem: hornyakcs2001@gmail.com)

2014. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Menj el olyan emberekhez akik ilyet észlelnek, de ha nem akarják mert félnek akkor jobb ha szakemberhez fordulnak
2014. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy, hogy ilyen hülyeségekre van időd? :DD
2014. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!