Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hogy képzelitek el a poklot?

Ti hogy képzelitek el a poklot?

Figyelt kérdés

A régi angoltanárom (pap volt) szerint a pokolban belekerülsz egy szobába, ami teli van olyan dolgokkal amit amíg éltél a legjobban szerettél. pl ha nagyon szereted a csokit, akkor a pokolban egy rakat csoki lesz ami sosem fogy el, így előbb-utóbb megunod és nem fogod szeretni. Vagy pl aki önimádó, annak a szobája tele lesz tükrökkel, így mindig nézegetheti magát, de nem mutathatja meg senkinek.

És én ilyenkor gondolok arra hogy az örökkévalóságig írhatnám a fanfictionomat :"D

Ti hogy képzelitek ezt el? Sztetek reális?

Részemről, én nem hiszek a mennyben vagy a pokolban, de érdekes ebbe belegondolni.


2014. febr. 1. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
A pokol nem hely, hanem lelki állapot.
2014. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki az ablakon,köszöntelek a pokolban és ez nem vicc!!!
2014. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de akkor ebben a pokolban marha hideg van!
2014. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A Fold egy masik vilag pokla-mondta egy bolcs ember 1x (en). :)
2014. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs külön, hogy pokol meg mennyország. Minden hely olyan lesz, amilyenné mi tesszük, bárhol is legyünk.


Éppen ezért itt a Földön is lehetne pokol vagy mennyország, illetve szerintem van is.


Meg elsőnek is igaza van, ha pocsékul érzem magam, akkor mindegy hol vagyok, az akkor igen tré.

2014. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem már most is ott vagyok.
2014. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

Akkor próbálj meg belegondolni, hogy érzékszerveidtől megfosztva, cselekvésképtelenül csak vagy a térben, mintha egy burokban lennél, a tested már széthordták a kukacok régen, de te csak vagy a saját gondolataiddal az ÉN tudatod van csak. Nem látsz nem hallasz, csak gondolkodsz. Gondolataid nem tudod elmondani, mert nincsenek meg a hangszálaid sem.

Az a végtelen tehetetlenség őrjítő!!!

A csokinak emlékszel az ízére, de megízlelni képtelen vagy, mert ízlelőbimbóid sincsenek már.

2014. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Passiflora ***** válasza:
Én egy tudatállapotnak képzelem el, amikor egy lélek valamilyen korlátozó hitrendszere miatt elkülönül a Forrástól, ahonnan érkezett, és ahová visszatérhetne, újra megtapasztalva a tökéletes béke és a feltétel nélküli szeretet állapotát.
2014. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen! A pokol és a mennyország nem hely, hanem állapot! Ha úgy tetszik lelkiállapot, amit mi teremtünk meg saját magunknak, akárhol is legyünk. Biztosan érezted már pokolian magad, a pokolban voltál!
2014. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom milyen lehet, de sok lesz az ismerős. :D
2014. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!