Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért hat rám így a Vámpírok...

Miért hat rám így a Vámpírok Bálja című musical?

Figyelt kérdés
Január elején láttam a színdarabot, foglyul ejtett és még mindig fogva tart. Imádom az egészet, állandóan ez jár a fejemben. Ha a főszereplőre (a vámpírgrófra) gondolok, egyszerűen olyan érzésem van, amit akkor érzek, ha arra a fiúra gondolok aki tetszik. Néha a zenéje hallgatása közben úgy érzem, sírnom kell, pedig nem vagyok az a fajta érzékeny lány, aki majdnem mindent megkönnyez.Nagyon szeretem a darabot, de nem akarok fanatikussá válni, mert láttam pár embert vámpírnak öltözve, akik hatalmas vámpírrajongók, de ezt elég visszataszítónak találom. És az utóbb időben annyira vágyom valakire, aki annyira misztikus, titokzatos, komoly, művelt és érzelmes mint a főszereplő, a vámpírgróf. De ha eszembe jut, hogy ez olyan mintha egy vámpír után vágyakoznék, megijedek és kiakadok mert a vámpírok erkölcstelen lények. Ez csak afféle tini rajongás? (15 éves lány vagyok) Nem akarok bekattanni és vámpírruhában mászkálni és vámpírfiúkat kajtatni :D Remélem ez az út nem ehhez vezet. Mit gondoltok, mért van ez? Még sosem éreztem ehhez foghatót..

2014. febr. 1. 20:15
 1/6 James T. Kirk ***** válasza:
Egyszerűen tetszik a karakter neked....ez olyan mint amikor a nők olyan romantikus kapcsolatot akarnak maguknak, mint amilyen a filmekben van....meg olyan pasit. :)
2014. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vampir
2014. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A vámpírok hatottak meg, nem csoda hisz nemrég a média igencsak tele volt velük. Próbálják a szép oldalukat bemutatni, de nem sokat érnek el vele. Egy vámpírnál is több és rosszabb entitás:).
2014. febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyan tudnál vonzódni egy vámpírhoz? Vámpírok nem léteznek! De ki miben hisz...
2014. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. febr. 2. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szimpla rajongás, a hormonális változások okozzák szerintem, és teljesen természetes. 15 évesen ugyanígy voltam a Rocky Horror Picture Show - al. Nagyon tetszett a zene, meg a karakterek, de persze nem álltam neki transzvesztita földönkívüli fiúkra vadászni :) Aztán később a Hegylakót néztem meg vagy 50 - szer, de nem lett halhatatlan skót pasim se. Utána jött a rocker - korszakom, és "majdnem" jártam egy basszusgitárossal. Aztán kinőttem ebből...
2014. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!