Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mondanátok nekem Magyarország...

Mondanátok nekem Magyarország területén olyan helyeket, ahol valami furcsaságot, paranormális dolgot észleltek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég támadt egy olyan ötletem, hogy sz országunkban észlelt természetfeletti dolgok helyszíneire ellátogatnék barátaimmal a nyáron, kamerákkal, fényképezőgépekkel, egyéb eszközökkel. Nem csak a legendákra, népszerű eseményekre gondolok, hanem például egy helyen, legyen az közterület, vagy épület, esetleg valakinek az otthona tapasztaltak valami szokatlant, ott videókat, interjúkat készítenénk, nyomozgatnánk kicsit. Kísértet, földönkívüli, ismeretlen lény észlelése, szokatlan események, bármi érdekel. Miskolciak vagyunk, elsősorban a közelebb eső régiók fognak előnyt élvezni, de az egész országból szívesen fogadom a sztorikat. Írhattok ide is, vagy privátban is nyugodtan. Szerintem érdekes lenne mind a vizsgálódás, mind mások számára az elkészült anyag megtekintése, aztán kitudja, lehet még el is csípnénk valamit a felvételeken. Előre is köszönöm!

2014. febr. 8. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Adok egy tanácsot. Inkább nyaralni menjetek abból a pénzből, higgyétek el sokkal élvezetesebb lesz.
2014. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Attila domb egyébiránt.
2014. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Mátranovák


viccen kívül:

Pozsonyi úti lakótelep

Andrássy-udvar a Kodály-köröndön

2014. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Nagybátony!

(Egy legendás köpködő vámpírt megfigyelhettek ott. Fő ismertetőjele az egyetlen, tombolán nyert foga.)


Pásztó!

Itt esetleg a nyomára bukkanhattok a titokzatos alaknak. Akit csak "pásztói pókembernek" neveznek.

Legyetek óvatosak, mindkét kriptid igen veszélyes.

Jó vadászatot!

2014. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Parlament.

Hidd el, sok furcsasággal fogtok találkozni!

2014. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

- Mónika-show stúdiója

- XXI. kerület nagy része(minden második háznak be van törve az ablaka, kint van rajta az eladó tábla, és büdös- ideális egy szellemnek)

- Par(l)ament

- 4-es metró

Mindegyiket teljes komolysággal mondom. Parlamentben is láttak már szellemet(sőt, még politikust is!). De az összes helyre érdemes ellátogatni.

2014. febr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Laylah ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatból:

- Kazincbarcika, csónakázótótól kifelé vezető földút (itt láttuk is a szellemet, vékony nőalak)

- Nagyvisnyó, temető (ezt sosem láttam, de tutira van ott valami, mert mindig megéreztem, mikor arra jártam)

2014. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik komoly választ adtak. Nem vagyok elfogult, éppen ezért szeretnék körülnézni ilyen helyeken, bizonyítani vagy cáfolni a pletykákat.
2014. febr. 9. 16:45
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Előre szólok, hogy csalódni fogtok: nem fogtok ott semmit sem találni (az úgynevezett beszámolókon kívül).
2014. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mátranovák: fanyűvő

Dornyai Béla turistaház Salgótarján mellett: kísértettanya

Szentkút: Szűz Mária jelenés

Mátra: Szintén Szűz Mária jelenés


Itt ezeken már voltam, érdekes és jó helyek, mert én is pont ilyen "nyomozásokba" kezdtem mint amit Ti terveztek :)


Egyébként ajánlom neked megvenni a Hihetetlen magazin különkiadását a Paranormális jelenségek M.o.-nt.

Abban rengeteg ilyen helyet írnak le, megadva a helyszíneket és sztorikat hozzá. Nagyon sok van.


Üdv, George Adamski

2014. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!