Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek miért ijesztgetnek...

A szellemek miért ijesztgetnek embereket? Mire jó az nekik, hogy halálra rémítik őket, és egész életükben meg lesznek rémülve?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Szellemek objektív értelemben (tehát a valóságban) nem léteznek, csak az emberek fejében. Tehát ha szellemet látsz, akkor valójában az nem szellem, csak az agyad, fantáziád, képzeleted játéka, amit szellemként azonosítasz, amire azt hiszed, hogy szellem. Ilyen megfontolásból pedig nem a szellemek ijesztgetik az embereket, hanem az emberek saját maguk ijesztgetik önmagukat, a saját félelmeik testesülnek meg szellemként a szubjektív világukban.
2014. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
87%
A szellemek nem ijesztgetnek minket,csak az emberek félnek az ismeretlentől,az olyantól amire nem tudnak választ adni.
2014. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
57%
Veled megtörtént?
2014. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

kedves kérdező, ugye most nem filmekbe látottak alapján kérdezel?

mert a film az film


vannak históriák, történetek szellemekről, meg hogy láttak szellemeket, fotóztak szellemeket, vagy esetleg hogy egy démon szállta meg az embert


de ezeket semmivel se tudták alátámasztani hogy igazak

2014. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom te hogy vagy vele, de engem még egyetlen nem létező lény sem ijesztett meg:D
2014. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
A szellemek nem ijesztgetnek ,csak még ott vannak és nem tudnak elmenni.Ha extra érzékeny vagy és néha meglátod őket,akkor megijedsz a jelenségtől és kész.
2014. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Velem még nem történt meg semmi ilyesmi, de nem is szeretném. Ezeket nem filmekből vettem, hanem több embertől hallottam már ilyen sztorikat. Nagyon félek, hogy velem is egyszer megtörténik.
2014. febr. 14. 19:27
 8/10 Laylah ***** válasza:
68%
Ha beszari vagy a témával kapcsolatban, akkor meg fogsz ijedni tőle. Ha természetesnek veszed őket, akkor nem. Lényegében amit már előttem mondtak: az ember önmagát ijesztgeti.
2014. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 CyrusRW válasza:
A szellemek, démonok létező lények, de az emberiség nincs megszokva hozzájuk, ezért megijednek tőlük, mégha nincs is bennük semmi félelmetes.
2014. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
11%
14 éves vagyok és én is nagyon félek a szellemektöl,de nem tudta még SENKI bebizonyítani hogy léteznek már mondtak szellemet,ufokat,zombiekat a washingtoni hírekböl... A szellemek nem ijesztegetnek,csak valamire figyelmeztetnek hogy óvakodj vagy óvatos legyél,vagy éppen ne adja isten valami baj fog történni...
2014. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!