Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek miért akarnak...

A szellemek miért akarnak ártani nekünk? Miért bántanak, ijesztgetnek minket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak jó szándékú szellemek, akik csak megfigyelnek minket, nézelődnek. De mi van azokkal, akik ártani akarnak? Mi a "jó" nekik ebben? Hisz maguk is élő emberek voltak egyszer.

Pl: amikor beszélő táblával angyalt idéztünk egyszer, rosszul sült el a dolog, mert nem volt velünk a segítőnk, és ketten a tesómmal kevés volt az erőnk, hogy távol tartsuk a többi entitást. Gondoltuk, rákérdezünk, mi mondanivalója van a szellemnek, hátha akkor végre elhagyja a kört. Persze rögtön egy sértést írt ki, olyat, amiről gondolom érezte, hogy az elevenünkbe talál majd.

Ennek az esetnek kapcsán merült fel bennem a kérdés, hogy miért sértegetnek, bántanak minket ezek a lények? Miért ilyen dühösek és rossz szándékúak?

Kérem, csak olyan válaszoljon, aki hisz az ilyen dolgokban! Lehurrogásra és beszólogatásra nem vagyok kíváncsi!

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2012. márc. 13. 11:36
 1/8 anonim válasza:
Kedves kérdező én hiszek ebben de úgy még nem találtam már mint velem semmi nem történ olyan dolog ami arra útal hogy léteznek szelemek, hatudnál akkor birnál küldeni vidiket amik igazolják akkár lehetek ti is előre is köszönöm.
2012. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A neten sok videó van ilyen témában, de ugye sajnos nem tudni, melyik a valódi és melyik hamis.

Egyet tudok: én magam nem szeretném őket háborgatni, angyalt is csak ritkán merünk megszólítani, mert mégiscsak ugyanazon a csatornán keresztül beszélünk velük, mint a szellemekkel szoktak egyesek. Hála Istennek, a mi házunkban nincs szellemjárás, de ha lenne sem videózgatnám le, félnék, hogy feldühítem a szellemet.

Egyébként a családomban is sokan (engem is beleértve), illetve az ismerőseim közül is sokan tapasztalták már meg a létezésüket, szóval nekem nincsenek kételyeim. :)

2012. márc. 13. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Olykor ezek a lelkek csak az erőtöket akarja magasabb szintre emelni. Gondolj bele. Megsért téged! Milyen érzés rossz de a szíved lüktet, a pulzusod emelkedik A tested több vért és energiát szállít, adrenalin termel a szervezeted. Hiszen ha ezek a dolgok megvannak több az erő biztos te is érezted már nagyon mérgesnek magad és feltudtál emelni egy olyan dolgot amitz alapból nem. Egy példa nekem volt egyszer a szervezetemben egy gyulladás. Nem tudtam róla. Éjszaka arra kelek fel barátnőmmel, hogy dől rám a szék, persze nagyon megijedtem. Nyár volt 35 fok én meg nagy takaróban aludtam, fáztam! A lényeg az volt amikor megijedtem hevesen vert a szívem a fejem lüktetett a testem telejesen erőtlenné vált. Elaludtam 35fokban takaróval. Éjszaka egy lebegő angyalt láttam álmomba egy poros szalaggal a veséjénél. Másnap 40fokos lázzal vitt el a mentő és egy gyulladást találtak a szervezetemben két hétre rá megműtöttek és most jól vagyok. Vannak apróságok nem mind akar ártani. Sugározz pozitív dolgokat menj le alfába így egyszerűbben fér hozzád valódi okával. Vannak dühös lelkek akik félnek igen félnek. gondold el kilátástalan a helyzeted és sürgősen segítségre van szükséged valaki jön és elkezdi lassan csinálni pedig lehet az életed múlik majd rajta. Erre te elkezdesz ordibálni vele meg sietteted pedig csak segíteni akar. Pl a tanár ad egy feladatot elmagyarázza 10x még akkorse megy erre ő kifakad, hogy pedig most magyarázta el. Segíteni akar de már dühös lett és nem tudja kontrollálni magát ilyen téren. nekem ez a véleményem!
2012. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sátán és a démonai mindig is kegyetlenek és nagyon veszélyesek voltak. Egykor régen Sátán megölte a hűséges Jób állatállományát és szolgáit. Azután megölte tíz gyermekét úgy, hogy „egy nagy szél” által lerombolta a házat, amelyben tartózkodtak. Mindezek után Sátán „rosszindulatú kelésekkel sújtotta Jóbot a talpától a feje tetejéig” (Jób 1:7–19; 2:7).


Sátán és a démonok manapság ugyanolyan gyilkos hajlamúak, mint amilyenek valaha voltak. Sőt gonosz tevékenységük még fokozódott is, ezért jó lenne ha távol tartanád magadat tőlük!!!

2012. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Szellemek nem léteznek.

Probléma megoldva.

Parancsolj, az első értelmes válasz.

2012. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Tizennégy éves diszp1csák, miért akarnak zaklatni, ijesztegetni minket?


Szellemek

2012. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mónih ***** válasza:
Tán azért csinálják ezt...Mivel az átlagos idióta embert érdekli a dolog,és zavarja a nyugalmukat,ezért így állnak bosszút...
2012. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha "censored" idéz skinheadet akkor az ok adott.
2012. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!