Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Felsőtárkány környékén lakunk egy kis faluba és egyszer úgy gondoltuk hogy kimegyünk az erdőbe sátorozni.De nem úgy ment ahogy terveztük éjszaka olyan 2-3 óra fele valami kaparta a sátrat az nem zavart először azt hittem hogy valami karcolja a sátrat (ágra gondolok) és aludtam tovább pontosan 4:28-kor kimentem dobni egy sárgát és amikor mentem vissza egy ember és kutya hibrid izével találkoztam és meredten nézett rám először féltem és közelített de utána láttam ha nézem akkor hátrál ezért kitágult szemekkel bambultam rá és egy nyüszítő hangot adott ki és elfutott azóta nem merek erdőbe menni így:



[link]



nézett ki vagyis ehhez hasonlóan.



kérem a trollokat és a hülyéket akik azt írják hogy :én voltam meg ilyenek kérem ne írjanak köszönöm



2014. febr. 16. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:

A hülyegyerek rátalált Google-ba a The Rake nevű kitalált lényre.


Legközelebb kamuzz jobbat.


És amúgy arra nem jöttél rá, hogy feltűnő lesz, hogy a mesédbe beleírod, hogy "kutya-hibrid" izé, azaz azt, hogy nem tudod mi ez, de Google-ba simán beírod a nevét, és dobsz egy képet?

2014. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is mesélt hasonló kutyaszerű lényről, megismerkedésünk után. Ehhez még hozzáfűzöm, hogy Én nem nézek meg a horror, scifi, filmeken kívül semmi mást, de még csak híradót sem. Hát ez még a megismerkedésünk után történt, hogy úgy adta elő, mintha én is ott lettem volna.

Tehát mondtam neki, hogy elhiszem , de Én nem emlékszem rá.

A történet még nem ért véget ezzel, mert barátnőjével elmentek egy javasasszonyhoz, aki azt mondta neki, hogy eddig szerencsétlen volt az élete (valós) de az a valami ami ezt okozta , most végleg elhagyta, és nem is fog többé visszajönni. És adott neki egy gyertyát, amit ő sokáig a kistáskájában tartott. Én nem forszíroztam tovább az esetet, mert a hit a legjobb orvosság és valóban elkerülik a szerencsétlenségek, ennek már nyolc éve. A gyertya sem létezett, a barátnője sem emlékszik erre az esetre.

Az agy legtöbbször furcsa dolgokat produkál! Megálmodod, azután még képzelsz hozzá valamit, és készen is van egy valós történet, ami kizárólag csak a saját befolyásodra szolgál.

Egy biztos, ha elment, már soha többé nem jön vissza. Ugyhogy megnyugodhatsz, mert többé nem fog zaklatni!

2014. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy a rake.volt hogy utána néztem
2014. febr. 16. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Aha, attól még nem létezik. Látogass fel a Creepypasta oldalára, ott vannak leírva kitalált történetek kitalált lényekről, a Rake is köztük van. Ha tudsz angolul nézd meg.
2014. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Három eset lehetséges:

1. Az egészet kitaláltad.

2. Látomás volt ahogy például a szellemek. Esetleg közönséges kutya fejét láttad emberinek.

3. Valódi vadon élő emberi lény volt, amilyen például a Mátranováki fanyűvő vagy Hany Istók.

2014. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most néztem a térképen, Mátranovák nincs is túl messze Felsőtárkánytól.
2014. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat akkor nem kell félnem leht csak a hirtelen felébredés miatt volt
2014. febr. 24. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a fanyűvő volt! (nem ami a mesében van) keress rá, talalsz még ilyen történeteket.
2015. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!