Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen lény lehetett?

Milyen lény lehetett?

Figyelt kérdés
Ma telihold van, és a barátnőmmel ültünk a tv előtt és hirtelen megjelent a tvben(!) valami árny szerű lény. Sokat néztük és újra, meg újra előjött. Mindíg azt csinálta, amit mondtunk neki. Szerintetek mi volt ez? A trollok kíméljenek!

2014. jan. 15. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy azt csinálta amit mondtatok neki? Hogy nézett ki? Értem hogy árny szerű, de pl voltak végtagjai, feje, arca vagy valami?
2014. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
2014. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
TE JÓ ÉG!!! VELEM TEGNAP UGYANEZ VOLT, DE HALÁL KOMOLYAN!!! Én nagyon megijedtem tőle, elköltöztem a nagyihoz! Szerintem egy gonosz démon volt. MENEKÜLJ ONNAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most már félek tv-t nézni...
2014. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jaj annyi ilyet hallani újabban..:( egy barátomnak állandóan valami kapitány jelent meg tv-ben, ezek után már jobb ha nincs is tv otthon.
2014. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy nézett ki, hogy egy világosabb színű árny, viszonylag karcsú. Úgy nézett ki, mintha egy köpönyeget húzott volna maga után. Úgy értve csinálta azt, amit mondunk, hogy ha azt mondtuk, jöjjön elő, előjött, ha azt, menjen vissza vissza ment. Ez a mozgás a tv egyik sarkától a másikig volt. Segítsetek!!
2014. jan. 15. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak szellemképes volt a tv?
2014. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Missi_Key ***** válasza:
0%
kapcsold ki a videókamerát..és nézzetek inkább filmet
2014. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Én is láttam ilyet tegnap. 4-5 gonosz lélek jelent meg egymás után Nagyon meg ilyedtem. Aztán rájöttem hogy csak a baloldali összefogás tart sajtótájékoztatót.
2014. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kilences! A politikának nincs köze az ezotéria kategóriához,ezért kérlek hagyd is ki belőle. Köszönöm
2014. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!