Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez a lény? (ne...

Dorcsii2001 kérdése:

Mi lehet ez a lény? (ne nézzetek hülyének, nem kamu! )

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal és az egyik haverommal kitaláltuk, hogy kicsit sütögetünk. Lakótelepen lakunk. A házsorok mögött van egy garázssor, az mellett meg egy tűzrakó hely. A garázssor mögött van a Szipaté az erdő mellett. Meggyújtottuk a tűzet, neki álltunk sütögetni. A barátom kicsit meglökött, majd az erdő felé mutatott és megkérdezte hogy én is láttam-e. Először azt hittem hogy be akar ijeszteni, de amikor elfordult, én még oda "összpontosítottam", és láttam. Egy fekete valami elsuhant az erdőben. Azt hittem, hogy egy őz vagy egy vaddisznó. Még is nagyon nyomasztó volt. Besötétedett. Fél óra múlva a tűz kezdett elaludni, a haverunk eloltotta a tüzet. A tűzrakó hely mellet van egy hatalmas mező. A tűz teljesen elaludt. Majd jöttek a furcsa hangok. Összenéztünk, majd szépen lassan felkeltünk, és el akartunk indulni. A mezőn valami fekete megint elsuhant. Egyre gyorsabb tempóval igyekeztünk a lakótelepre sietni. Egyszer csak a barátom elkiabálta magát. B***átok meg erre fut! Hátranéztünk, és hihetetlen irammal felénk igyekezett az a valami. Nekiálltunk sprintelni. Természetesen én leghátul. Ilyen helyzetben én köztudottan sosem nézek hátra. Kiértünk a lakótelepre, az a valami eltűnt. A haverunk mondta h folyamatosan hátranézett, és mögöttem volt. Nagyon megvoltam szeppenve... De abba belegondolni, hogy az a valami minket figyelt 30-40 perce, borzasztó... Mindenkit felvilágosítok, hogy nem kitalált, tanuk vannak. Nem kutya, nem farkas, nem róka, mert azoknál sokkal nagyobb volt.

Kisebb leírás a látottak alapján:

-Éj fekete szőrű/bőrű

-Négykézlábon "mászik" (hasonlóan a Rakehoz)

-Nagyobb, mint egy medveölő kutya.

-A szeme nem világít

-Farka nincs

Köszönöm előre a segítségetek.



#paranorm-jelenségek
2014. márc. 2. 14:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Csupakabra
2014. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 dávid19216 ***** válasza:
36%
hallottál már a fanyüvőről? el képzelhető h azt láttad
2014. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
fukusimai néger medvedisznóember
2014. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
70%
mit szívtatok?
2014. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
borsodi répaemberre gyanakodnék
2014. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
ja, hogy nincs farka, akkor répaasszony
2014. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
A közös képviselő?
2014. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
A Blair Witch-i boszorkány
2014. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Minden bizonnyal egy afrikai bevándorló, aki meg akart téged erőszakolni.
2014. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Milyenek voltak azok a fura hangok?
2014. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!