Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez végre tényleg egy Bigfoot...

Ez végre tényleg egy Bigfoot szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy Rick Dyert nevű vadász kilőtt két példányt belőle, és a washingtoni egyetem tudósai megállapították, hogy a lények DNS-e egyik ismert fajhoz sem tartozik. A forrás eléggé hitelesnek tűnik nekem, más kérdés, hogy szerintem nagy kár volt elpusztítani szerencsétleneket.

2014. márc. 4. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

No látod! Hát tényleg megérte kinyírni? Nem érte meg, de a többi nem földi eredetű élőlény is jobb, ha felkészül az emberek abszolút "emberi" reakciójára! Ha ott lenne előtted, végignézted volna a vizsgálatokat, benned akkor is ott lenne a kétely, pedig hét-milliárd embert nem tudtak vendégül látni a DNS elemzésénél!


Én eddig is elhittem, hogy ott szaladgál a Jeti, a Big foot! Fel kellet volna venni vele a "kapcsolatot"! Vadász engedélye meg sok-sok embernek van, meg olcsóbb is a golyó, mint felkészülni a kommunikációra. Így én azt is el tudom képzelni, hogy a több lezuhant ufó sem véletlenül zuhant le! Csodálkozunk, hogy nem mutogatják magukat?


Az a lényeg, hogy meg sem éri, hiszen 99 százalékosan csak az lehet benne biztos, aki ott volt, meglőtte, hazavitte és elvégezte rajta a vizsgálatokat! A többiek vagy elhiszik neki, vagy nem. A legtöbbjük még akkor sem! Akkor meg minek gyötörni őket???!!!

2014. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem igaz. Mutass egy hiteles forrást tudományos oldalról, ahol leírják a DNS-ről a következtetést!

Csak a hírportálok írják ezt össze-vissza, de alátámasztva nincs.

Nem mellesleg Rick Dyer 4 évvel ezelőtt ugyanazzel a sztorival állt elő, de kiderült a bábújáról, hogy egy csalás. Valószínűleg most is ezt tervezi, ugyanis körutat szervez ahol pénzért mutogatja vitrin mögül a "Bigfootját".

Tuti kamu, akár létezik a Nagylábú - akár nem.

2014. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Istenem.. Hányszor akarjátok még azt az ostoba paranormálos hírre rákérdezni? Nem, az egész kamu. Csak keress rá a megfelelő szavakra a gugliban, és kész, le van leplezve!
2014. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az Érmelléki Kuglófembert lőtte le aki azonban nem halt meg csak tettette, és mikor a laborban vizsgálgatták őt a tudósok, akkor elvitte a tudósokat és megette.
2014. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Évek óta érdekel a kriptozoológia és egyértelműen állítom ez az eddigi egyik legrosszabb átverés amivel valaha is találkoztam. Indokok

1. Valamikor régebben lőtte le, de eddig rejtegette. Miért?

2. Egy kép van a lény fejéről azt ennyi. Legalábbis mindenhol ugyanaz a kép van.

3. Egyszer már átejtette az embereket.

4. A DNS elemzés kamu, nem megerősített hír, úgy tudom.

5. Fehér színűnek nem nagyon írták le a Bigfootot, csak a Yetit max.

6. Sok pénzt kaszálhat a körutazással.

Igen, az meg már egy másik kérdés, hogy minek lőtte le? Egy ép eszű ember amikor látja a legendás lényt lefényképezi, lekamerázza, majd odarohan ahol látta és begyűjti a tárgyi bizonyítékokat szőrszálakat, lábnyomról gipszlenyomat, valamint ahol lépett onnan a földet felszedi és elküldi szövetelemzésre, tehát úgy bizonyítja a faj létezését, hogy nem bántja! Ennyi lett volna az egész!

A másik meg, hogy több szőrszálat kellett volna elküldenie különböző egyetemekre, nem csak egy helyre.

Hiszek a Nagylábú létezésében, Kanada vagy Tibet területén érintetlen helyeken, hiszek sok kriptid létében, de ez KAMU

2014. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Hülyék vagytok láttam egy oldalt ami nem kamu az egész ja és

yeti ugyanaz hülyék már rég lebukot volna a nem igazi

meg lehet fehér 2008 már az nap lelepleszték meg a dns nem kamu hülyék

2014. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!