Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A dédimamám egy nagyon jószánd...

A dédimamám egy nagyon jószándékú kedves ember volt. Elhunyt. Szerettem volna még elbúcsúzni csak nem sikerült. Szerintetek megidézhetném a szellemét, és tudnék vele beszélni? És vele együtt halt meg a kaméleonom, állatnak szellemét meglehet idézni?

Figyelt kérdés
És ez nem vicc!!
2014. márc. 16. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megidézni, elég ha gyújtsz egy gyertyát és elbúcsúzol tőle, mondd el hangosan amit szerettél volna elmondani neki.
2014. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Szellemet idézni nem szabad, a köztes létben lévő negatív szellemek csak arra várnak, hogy valaki behívja őket és rögtön rátelepednek, megszállják a testét.
2014. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%

sztem inkább keress értelmes elfoglaltságot, pl a tanulás, valahol úgy sejtem a korod 10-15 év lehet, nem vmi sokat tudsz még a világról.

inkább tanulj fizikát kémiát biológiát, és majd rájössz, rossz felé keresgélsz.

üdv: azért a vasárnapi tanulás ne maradjon el, mert holnap iskola!!!!

2014. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!