Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Eltudnátok mondani a Slenderma...

Eltudnátok mondani a Slenderman legendáját?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy pályázatra készült. A kitalált legendára vagyok kíváncsi ha van neki ilyen.

2014. márc. 16. 08:46
 1/6 anonim válasza:
2014. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó reggelt a googleban beírod, hogy "Slenderman legendája" híd el nekem egy csomó találatot ad.
2014. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Slender man egy természetesen kitalált,nem létező legenda.

Arról szól,hogy egy kb 2,5 méter magas,karcsú,hófehér,öltönyös,piros nyakkendős férfi van,akinek nincs arca.Feje van,de orr,száj,szem nincs.Ezért lenne ijesztő,de ez nem túl ijesztő.Erdőkben van esténként,és elrabolja az embereket,amikor kitalálták akkor még gyerekek eltűnéséhez kötötték a nevét.

2014. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Szia!

Azt nem értem,hogy mért kell megkérdezni,hogy mi az a SlenderMan,amikor ott van a Google....

Lusta vagy beírni?Vagy mi?

Megvárod,hogy mások beírják,azt kimásolják neked?

Amúgy nem hiszem el,hogy nem ismered SlenderMan legendáját,amikor mindenki ismeri...

Vagy talán unatkozol,hogy ezt kiírtad?

Amúgy a kérdésedre válaszolva:

SlenderMan egy arc nélküli,öltönyös lény,aki gyerekeket szokott elrabolni,és ha valaki nagyon sokat foglalkozik vele,akkor eljön érte álmában,és megöli.

Ui:Amúgy bocsi,hogy az elején egy kicsit nyers voltam,de van egyezer ilyen kérdés,és onnan is el tudtad volna olvasni,meg a Googleból is....Ne vedd magadra,ez csak az én véleményem!

2014. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aztat tudtam eddig is hogy arc nélküli, erdőben rabol el esténként stb.

Azt hittem hogy van egy kitalált sztori hozzá. Egyszer Youtuben láttam egy videót és abban elmondták a sztorit csak angolul és nem nagyon értettem.

A google-el is próbálkoztam ott is csak azt találtam amit eddig is tudtam.

Ha kell akkor kilinkelem a videót.

2014. márc. 18. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Én találtam sok ilyen videót,belinkelek egyet: https://www.youtube.com/watch?v=PRqchJmJkLE
2014. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!