Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ezek szerintetek jó méretek?...

Ezek szerintetek jó méretek? Kell fogynom/híznom valahová? Eltudnátok mondani híres modelleknek a méreteit? A comb nagyon érdekelnek mert sokak szerint az enyém nagyon kicsi:s

Figyelt kérdés

Sziasztok! Modellkedéssel szeretnék foglalkozni és kíváncsi vagyok hogy még mennyit kell fogynom/híznom a méreteimből hogy esélyes legyek a modellkesére:


Mell:80cm

Derék:57cm

Csipő:81cm

comb (körbe a legvasatgabb részénél) :45cm

170cm/43kg 14 éves lány vagyok.


2013. júl. 1. 21:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én szerintem egy icipicit a combra dolgoznék rá, azzal nekem is volt egy időben gondom. A többi méreted megfelelő, bár szerintem 14 évesen a 43 kiló nagyon rossz, főleg ha tényleg 170 centis vagy.
2013. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%

Se melled, se feneked és pipaszár lábakon állsz.

Igen, általában ezt keresik modellnek,


DE ha ilyen gebe maradsz, akkor a modellkedéshez még mindenképpen kellő +3 centit NEM fogod elérni!


Maradsz 170 centi, a melled se fog tovább fejlődni és a meddőségre is jó eséllyel pályázhatsz!


Modellnek nem fogsz kelleni és megkeseredett nő leszel.

2013. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Kedves második!!

Megkérdezhetem hogy te hány kiló vagy?? 160cm és 150kg??

Ha így nyilatkozól nagy eséllyel gondolok erre.

És még mindig jobb hogy kisebb a mellem mintha boci tőgyeim lennének:) Modellkedéshez még az én méreteim is soknak számítanak pár ember szerint:)

2013. júl. 1. 22:23
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

Rohadt gyorsan vegyél vissza kisanyám :D

Az előttem szóló csak figyelmeztetni akart, hogy ha így folytatod nem lesz jó vége.. Borzasztó hogy 170 cm-hez mindössze csak 43 kg vagy! De aki hülye haljon meg. Puszika ;)

2013. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Aki meg dagadt disznó és tehén tőgye van hajjon meg hájadékként és undorodjon magától egész hátralévő életébe:) Puszpá:)
2013. júl. 1. 22:33
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

na szép. pont az ilyen beképzelt kislányok miatt gondolják azt hogy minden modell hülye. ha kérdezel valamit és válaszolnak, akkor örülj mint majom a farkának ahelyett hogy visszadumálnál!

és alacsony vagy!

2013. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

alacsony, buta, ostoba és egy kis beképzelt r.banc is :)

alacsony vagy, nagy az arcod és gondolom feleannyira se vagy jó mint amennyire hiszed.

ja, és csak hogy képben legyél, 172 cm magasságomhoz 55 kiló vagyok :) és még ez is sovány! de remélem anorexiában döglesz meg, egy hülyével kevesebb lenne :)

2013. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Szerintem elírtad drága véletlenül nem 55kiló szeretnél lenni:) Hát tudom nagyon sokat kell leadnod de azért sok sikert:)
2013. júl. 2. 17:48
 9/29 anonim válasza:

Szia! Én 11 éves vagyok 153cm és 43kg. Derék:68cm

Mell:79cm

Csípő:73cm

Comb:43cm

(Pedig duci sem vagyok)

2013. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
a csípő 81 az nagyon gyanús...jó helyen mérted?
2013. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!