Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megcsináljuk a szellemidézés?

Megcsináljuk a szellemidézés?

Figyelt kérdés

Na szóval, ez kicsit hosszú lesz.

A barátnőmnek egy hete elhunyt a kiskutyája. És amióta elhamvasztották, és anyukája szobájába helyezték az urnát, amin a kiskutya képe volt, mikor lefeküdt olyan érzése volt, mintha lihegne a kiskutya, és az illatát is. De az i-re a pontot az tette, hogy amikor fürdött akkor hallott egy koppanást, kifutott és látta,hogy a kiskutya képe ott hevert a földön, és nekem azt mondta,hogy ott feküdt amikor meghalt. Szegény ott sírt annyira félt. Igazából utánanéztünk ennek a "szellemidézésnek",de megijedtünk mert nem nagyon hallottunk bíztató dolgokat erről. Mert ugye azt írták,hogy megszállhat,elszabadulhatnak akár több szellem is,akár még meg is ölhetnek. Én nagyon megijedtem, de viszont a barátnőm és még 2 barátunk is szeretné,de azért félünk.Az lenne a kérdés,hogy mégis hogyan?Megéri -e?És az igaz ,hogy még 2 szellem is jön avval akit előidézünk?És azokat is kísérti akik benne volt a "szeánsz"-ba?Kísérthet minket is egy olyan szellem akit netalántán "kiszabadítunk" vagy kiszabadul?

MEGKÉRLEK TITEKET,HOGY NE VICCELŐDJETEK,mert tényleg jó lenne ha ezen tudnánk változtatni,szóval kérlek rendes válaszokat adjatok,nagyon megköszönnénk ha segítenétek,és nem mondanátok direkt hülyeségeket,és nem poénkodnátok el.

ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!



2014. jan. 30. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Legkomolyabban mondom: nem működik semmiféle szellemidézés!
2014. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 sterling.archer válasza:
Nem igazan.
2014. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Legszívesebben elpoénkodtam volna, de mivel ilyen szépen kérted mégsem.

Nézd akármilyen netről szedett eljárással próbálkoztok meg, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem fog működni, mégpedig egyetlen egyszerű okból: szellemek, démonok, meg ehhez hasonlók nem léteznek. Akármivel is próbálkoztok, puszta időpocsékolás lesz. Nem fognak gyilkos szellemek elszabadulni, és megölni titeket. Úgyhogy akármit is csináltok sajnos nem fogjátok szegény kiskutyát visszahozni az örök vadászmezőkről. Ő már sajnos ott marad.

2014. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy csak emberek lelkeit lehet megidézni,állatokét nem.
2014. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

NE!!!!!

Aki óv tőle, annak igaza van!

Tapasztaltam, pedig nem hittem benne, csak poénra vettük az idézést.

Utána már nem volt poén.

Aki azt írja, hogy rossz dolgokat tapasztalt utána, az igazat ír!

Ne idézzetek, ha jót akartok magatoknak!

2014. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
60%
Szerintem se probáljátok ki!!!!!!!!!
2014. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Mi az egyik skacommal úgy voltunk vele, hogy nem tudtuk eldönteni, higgyünk-e a szellemekben, avagy ne. Ezért alaposan körülnéztünk neten és többnapnyi kutatás után kipróbáltuk a szellemidézést. Csináltunk saját ouija táblát, gyertyákat helyeztünk el, lágy félsötétséget csináltunk a nappaliban, élükre állított pénzérméket helyeztünk ki, és udvariasan de határozottan elkezdtünk békés lelkeket hívogatni, közben hangfelvételt készítettünk. Tök izgi volt, kicsit paráztunk is, de az égvilágon semmi nem történt. Vagy fél órán keresztül próbálkoztunk teljes beleéléssel, aztán biztos ami biztos, el is köszöntünk az esetlegesen bujkáló lélektől és távozásra kértük. Nem mozdult meg semmi, nem hallottunk semmit, ouija táblán a mutató, amit épphogy csak tapintottunk végig, nem mozdult semerre. A hangfelvételen van 1-2 zaj, de valószínűleg csak az utcáról szűrődtek be. Teljes komolysággal próbálkoztunk, nulla eredménnyel. Ez több éve volt már, azóta sem érzem kísértő lélek jelenlétét, nem hallok a csendben sóhajokat, szerencsésnek, egészségesnek és kiegyensúlyozottnak tartom magam. Nem léteznek szellemek.
2014. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan mondom, hihetetlen, hogy 2014-ben valakit győzködni kell arról, hogy szellemek nem léteznek.
2014. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

Szia! "Ha valaki halottidézőhöz és jövendőmondóhoz fordul, és követi őket a paráznaságban, ellene fordulok az ilyen embernek, és kiírtom népe közül." (3Mózes 20:6)

"Mikor te bemégy arra a földre, amelyet az Úr, a te Istened ád néked, ne tanulj cselekedni azoknak a népeknek útálatosságai szerint. Ne találtassék te közötted, aki a fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló; se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozódó, se titokfejtő, se halottidéző. Mert mind útálja az Úr, aki ezeket míveli, és az ilyen útálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előtted." (5 Mózes 9:13) Minden okkult tevékenységet démonok táplálnak. Ezek a lények valóságosak, gonosz lelkek, démonok, de nem kell tőlük félned, mert Jézus Krisztus nevének hatalma van felettük. Hívd segítségül őt, ha bármikor érzed a jelenlétüket és el fog múlni. Akár kimondott szóval parancsolj rá az ilyen lelkekre, hogy távozzanak Jézus Krisztus nevében. Jézus minden bűnöd magára vette és úgy halt meg érted a kereszten, minden bűnöd büntetését elszenvedve. Azt akarja, hogy életed legyen, örök életed és bővölködjél. Azt mondja az Igében: "Ha valaki szeret engem, megtartja az én beszédemet: és az én Atyám szereti azt, és ahhoz megyünk, és annál lakozunk." Ha megtartjuk az ő beszédeit (amiket a Bibliában találunk), akkor az ő Szent Lelkét ígéri nekünk, hogy az lakozzon bennünk és így mi is Jézusban legyünk. Ennél nagyobb biztonság nincsen. Ha meg akarod ismerni őt, közel akarsz kerülni hozzá akkor kezdj el imádkozni, beszélni hozzá egy elkülönített időben és ő hallgatni fogja mit mondasz neki. Kérd, hogy tanítson meg imádkozni. Az igazi ima nem unalmas, hanem olyan érzés mintha igazán élnél! Azt ígéri az igében, hogy ha teljes szívünkből keressük, akkor megtaláljuk Őt!!! Isten új teremtéssé akar tenni bennünket, azt akarja, hogy lelkileg újjászülessünk, megismerjük Őt, az Ő akaratában járjunk és hogy magával vihessen a mennybe amikor majd visszajön megítélni a világot.

Itt egy vid ha tudsz angolul:

http://www.youtube.com/watch?v=E5xEmHwXr5AU

(a többi videjoa is nagyon jó a srácnak, nekem megváltoztatta az életemet.)

Ez pedig mindent elmond, az előadó eljutott az okkult világ legfelső szintjeire. :

http://www.youtube.com/watch?v=EJcNJtwGxKk

2014. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!