Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Mikor mostam este fürdőben a tükör előtt a fogam és belenéztem a tükörbe mögöttem egy ismeretlen lány állt késsel a kezében mikor pedig igazából(nem a tükrön keresztül)néztem akkor eltűnt de ha újra belenéztem a tükörbe megint ott állt


annyira megijedtem mi volt ez ???



2014. márc. 26. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
az agyad
2014. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Egy matrica a tükrön.
2014. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem az nem lehetett!

Álltam a tükör előtt és mögöttem 2-3 méterre egy élethű lány állt de ne volt igazi.

2014. márc. 26. 18:17
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok horrorfilmet nézel!Amúgy biztos egy szellem volt...:0
2014. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
csak az agyad képzeli oda, mint írtad nincs mögötted valójába, szóval egyfajta halucináció
2014. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 FIVESTAR ***** válasza:
25%

2 kérdésem van hozzád:

1. Mit szivsz?

2. Honnan szerzed be az anyagot?

2014. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

menj be újra és nézd meg de vidd a telefonodat és fotózd vagy videózd le.

Az ilyenekről miért nem készülnek bizonyítékok,?

2014. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2-3 méteres? nem a képzeletbeli barátnőd volt? :) )
2014. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"menj be újra és nézd meg de vidd a telefonodat és fotózd vagy videózd le.

Az ilyenekről miért nem készülnek bizonyítékok,?" Huh! A francba! Tényleg?! Miért nem?! Teljesen független, hogy reális, vagy irreális a történet! Ekkora baromságot hogy lehet kérdezni?


"Mikor mostam este fürdőben a tükör előtt" - Gondolom, te azért fel vagy arra készülve lábmosás, vagy zoknimosás közben arra - természetesen nyakadban lóg a kamera -, hogy olyan fog veled történni, amit majd Paraszilvencia, a messzi távolban nem hisz el, egyből le tudd kamerázni! Megismételhető legyen, meg a tudósok többszöri méréssel is tudják elemezni...


Ennél még annak is több esze van, aki esetleg baromságot kérdez. Veled ilyen soha nem fog előfordulni! Ha olyan történik veled, amit nem értesz, akkor egyszerűen törlöd. Így aztán nincs túlterhelve a memóriád!


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Szerintem a tudatalattidból jött elő egy másik asztrált síkból valaki, aki fel akarta venni veled a kapcsolatot egy párhuzamos világból, egy másik tér-idősíkból! Ez egy gondolatláncolattal újra előidézhető. Ha megfelelő gondolatsorokat újra átéled, sikerül újra ugyanazt a pozíciót megtalálnod, behatárolt területen, meghatározott paraméterekkel rendelkező személyekkel találkozhatsz!

2014. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A tükrös késes lány a rémfilmekből. Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni?
2014. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!