Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Félórával ezelőtt óriási zörgés hallatszott a konyhából.

Egyedül voltam a szobába.

Kimentem,alaposan szétnéztem,semmi.

Félóra múlva megint kimentem nem ezügyben ,hanem enni,és levolt a fazék esve a földre a gáztüzhelyről a kaja szanaszét ömölve. A zaj után nem volt semmi.....

Később észrevettem ,hogy a másik fazékból a tea,amiből még nem is ittam,annak is hiányzik több ,mint a fele.

...hogy ez ne legyen elég a 12 palacsintából amiből hármat ettem meg,nem maradt csak 3.

Én eddig nem hittem semmi ilyesmiben ,vagyis ha hittem is csak olyan szinten ,hogy ilyeneket úgysem csinálhat senki.

Amúgy nem vagyok megrémülve egyáltalán meg semmi,csak érdekelne ,hogy mi lehetett ez?Vagy esetleg valakivel történt hasonló?

33 éves ffi


2014. febr. 21. 21:44
 1/7 A kérdező kommentje:
A második félóra lehet 20 perc volt,ha valaki ebbe kötne bele.Most történt nemrég.
2014. febr. 21. 21:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet valaki bement és felzabálta a palacsintákat. Azért ez eléggé durva, hogy a kaja magától eltűnik. :O
2014. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szerintem is ilyen még nem történt se hasonló.

Viszont amikor gyerek voltam a mamám valami hasonlót mesélt hogy amikor az anyja meghalt minden este kint hagyott kaját az asztalon és reggelre megette egy pár napig.Ezen nevettem a legtöbbet eddig. Már meghaltak.

2014. febr. 21. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

A zorges utan minden rendben volt a konyhaban, semmi nem mozdult a helyerol aztan fel ora mulva siri csendben minden szanaszet? :D

Ha mar kitalalt hulyesegeket irkalsz (egyebkent eleg gyenge sztori), akkor legalabb rakd sorrendbe a torteneseket.

2014. febr. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Velem is történt hasonló.

Csak nekem a paradicsomoskáposzta tünt el reggelre,éjszakai csörgédek kíséretében.

Előző nap halt meg a nagymamám és az volt a kedvence.

Valeszeg jól lakott és utána kezdte meg a megemelkedést a mennyország felé,csak aznap szeles idő volt ezért várt egy napot.

2014. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

:D nagyon viccesek vagytok!!!

másik oldalról pedig én elhiszem ezt, mert amikor anyu meghalt és főztem éreztem a kezét a hátamon, nagyon szörnyen éreztem magam és mintha nyugtatott volna. másik, hogy mióta meghalt istenien főzök, pedig előtte rettenetes volt amit kotyvasztottam. úgy látszik akkor belém szállhatott ez a tudása, amikor megérintett. karácsonykor pedig volt egy kis veszekedésünk párommal és bele ordítottam a párnába, hogy anyu mondd neki hogy szeretem, stb.. lényeg, hogy bejött barátom a konyhából és anyu hangját hallotta, megismeri. és megnyugodott a helyzet, olyan élmény volt ez, nagyon kiakadtam, de jól esett. ezt nem tudom megeszik-e a kajákat, de abban már biztos vagyok, hogy sokszor jelen vannak, ha segítséget kérek, nekem mindig segítenek, leginkább anyukám és Isten, ez ilyen vallásosan hangzik, bár nem vagyok vallásos, de hiszek, és a hit ereje furcsa dolgokat produkálhat! bennünk van a jó és rossz is, Isten sem egy valaki, hanem az összes emberben szétoszlik, és én magam előhívhatom, ha nagyon akarom és elhiszem!

biztos valaki ott van veled és ő próbálja felhívni a figyelmedet, mélyülj kicsit el a gondolataidban, megfogod találni azt, aki megeszi a finomságaid, és kis galibát okoz, de nem szabad rá haragudni vagy félni tőle. megtudod mit akar, vagy ő is csak meg akar nyugodni felőled... ez ugyanolyan, mint ha élne, ugyanis az ember egy lélek, ami nálad van egy lélek, nem látod, nem hallod, de lehet rá esély, hogy ne csak edényt dobáljon, hanem rendesen megnyilvánuljon. ha megtalálod és egy hullámhosszra kerülsz vele.

2014. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SzaboBetty válasza:
Háziállat vagy Móricka
2014. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!