Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetett szellem? Kopogó zaj

Lehetett szellem? Kopogó zaj

Figyelt kérdés

Tegnap este elöször rámtört a nyugtalanság, "nem vagyok biztonságban" érzet. Ezután olyan zajt hallottam, mintha rengeteg falióra ketyegne mindenütt a szobában, holott egy sincs. Bekapcsoltam a zenét, hogy ne idegesítsen. Mikor mentem aludni, kikapcsoltam.

Kb 2 percig volt csend, utána hangos koppanásokat hallottam a mögöttem lévö falból . 1-2 másodperc telt el egy egy koppanás között, és nem mindig ugyanonnan jött. Hol a sarokból, hol a plafonhoz közel, hol pedig pontosan a fejem mögül. Közben a fürdöszobából csoszogás, léptek zaja, zörrenések.

Próbáltam nem figyelni és elaludni, de nem ment.

Elkezdtem imádkozni, hogy megnyugodjAk, és arra gondoltam, bárki is van itt, menjen el, mert idegesítenek a zajok. Ezután a kopogás lassan ritkult, percenként koppant egyet, majd 5 perc múlva teljesen elhallgatott. Ekkor sikerült elaludnom. Reggel az egyetlen fura, amit tapasztaltam, hogy zuhanyzás elött egy kupacba tettem a ruháim, majd miután befejeztem, a fürdöszoba közepén találtam meg párat a padlón.

Egyedül voltam/vagyok végig.


Mi lehet ez?


2014. ápr. 5. 15:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hú, basszus. Nálam is ugyanez van. Kopogások. Kopogás a konyhában, a szoba különböző szegleteiben, aztán jön a szekrény, aztán a nappali. Nagyon durva. Én is imádkozni szoktam. De nálam az a fura, hogy azonos napszakban óramű pontossággal "szólal meg" a fölöttem lévő könyvespolc. Nagyjából este 11 óra fele.
2014. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Csak ne félj. Most néhány emberrel ez van, talán többel de ne vedd figyelembe. Nics baj ha nincs para! ;)
2014. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Lehet,hogy kopogó szellem!:(

Azok általában nem jóindulatúak!

Tudnak tárgyakat mozgatni,s eltüntetni! :(

Szerintem hívj szakértőt!

S ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt amit linkelek! :)

[link]



Megérdemlem,hogy felpontozz ugye? :))

2014. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kopogó szellem a legártalmasabb! Hamarosan mozgatni, majd dobálni kezdi a bútort!
2014. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kopogó szellem ártalmas. nincs jó szándéka, de át is verhet a "jó szándékkal", csak annak lesz hátulütője.
2014. ápr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is egy kopogó szellem lesz,de vannak szomszédok?Vagy családi házban élsz?Mert hogyha panelban,akkor az is könnyen előfordulhat,hogy az alattad levőktől hallod a hangokat.:)

Ha viszont nem,akkor már nem vagy egyedül..

2014. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kopogo szellem, hogyne! Mas magyarazat nincs az ilyen dologra!


Komolyra valtva a szot. Valami allat van a padlason, falban, fal mogott.

2014. ápr. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetne az?...
2014. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azert mert ennyi erovel barmire ramondhatnank, hogy szellem.
2014. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó,lehet,hogy nem szellem,de írtam is,hogy lehetett szomszéd is!
2014. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!