Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudom hogy már rengeteg ilyen...

Tudom hogy már rengeteg ilyen kérdés van de mit gondoltok a vámpírok létezéséről?

Figyelt kérdés

Utálom a Twilightot inkább a Vámpírnaplókért rajongok de már előtte is kutatgattam vámpírok után.És ezt nem Drakula indította sok évszázadda ezelőtt és láttak már hasonló lényeket.Mivan ha léteznek és ugyanolyan emberek mint mi, ugyanúgy viselkednek.Az emberek makacsok és nem hiszek csak abban amit látnak.Azt se hitték el hogy a Föld forog olyan baromságnak számított nekik mint a mostani embereknek a vámpírok.Miért sne létezhetnének emberi alakban?Ti hisztek bennük? Én meg vagyok győződve hogy itt élnek és ha valaki tud valamit bármi kis legendát vagy saját történetet az kérem írjon.Igazából ha tényleg találkoznék egyel bármit megadnék hogy én is vámpírrá váljak mert a mostani életem borzalmas és a jövőre nézve egyre rosszabb lesz.Valahogy sokkal jobban élvezném az életet ha örökké élhetnék és bármit megtehetnék de gondolom minden ember hasonlóra vágyik..

Szerintetek léteznek vámpírok? Szkeptikusok inkább álljanak odébb akik pedig ugyanebben hisznek mint én azokkal szívesen beszélgetek:)

15/l



2014. ápr. 5. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy nem léteznek.
2014. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha az olyan embereket, akik időszakonként rituálisan vérkészítményeket fogyasztanak vámpírnak tekinted akkor léteznek . Olyan vámpírok persze nem, akik örök életűek és a vériváson kívül mást nem fogyasztanak .
2014. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Léteznek vámpírok, íme a bizonyíték:


[link]


Ha nem hiszitek, járjatok utána!

2014. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még ilyen döntéshez
2014. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vámpírnak lenni sem fenékig tejfel! Sokkal barátságtalanabb vámpírként élni, mint emberként.
2014. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Predator14004 válasza:
Szerintem is létezhetnek.És hasonló érvelésem mint a tied, de még mindig nem mondtam hogy biztos léteznek.Itt a közelben élt valaha egy régi vezér (nem király hanem cár vagy valami olyasmi) és őt állítólag látták néha vért inni emberek testéből és aki őt látta azt karóba huzatta, az ő idelyében az út mellett egy kb 30 km-es részen mind két oldalt karóba huzatott emberek voltak és állítólag eggyik sem a karón vérzett el.Én is szeretnékvámpír lenni de az bizony nagy áldozat nem olyan hogy hmm most megkívántam a vért mennyünk öljünk már meg 1-2 embert, és életem egyik legrosszab része lenne végignézni ahogy a szeretteim sorra elhullanak mellőlem
2014. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én a saját véleményemet bemásolom, ez a válaszom egy Hogyan lehetek vámpír? kérdésre született.


Nem tudom miért akar mindenki vámpír lenni. Én nagyon szeretek a témában olvasni, nagyon vonzó világ. De tegyük fel hogy léteznek! Ugyanannyi esélye van annak hogy olyan ok mint a Twilight-ban vagy Vámpírnaplókban, mint annak, hogy olyanok, mint a Bram Stoker regényekben, vagy a népi hiedelmekben.Sőt inkább több az esélye, hogy az utóbbi. És ha ezek a viszonylag új keletű regények nem lennének és csak a népi megfigyeléseket vennénk figyelembe, akkor szerintem senki se akarna vámpír lenni. Sőt. Akkor inkább mindenki vámpírvadász hősként képzelné el magát. Nagyon vonzó világot állítanak elénk ezek a regények, elismerem. De tisztán kell látni, több az esélye annak hogy ha léteznek vámpírok, akkor sírból kikelő, cseppet sem csillámos bőrű, cseppet sem szép, cseppet sem érzékeny gyilkosok és nagyon valószínű, hogy nemzőképesség hiányában, ergó nem lesz a szerelmesed sem, se semmi sem. Max a halálod. Megkérdezem szeretnél kárhozottként bolyongani éjszaka és kiírtani a családodat( egyes történetek, népi mesék szerint a vámpír elsőkétn a szeretteit nyírja ki), majd további sok sok embert? Szeretnél csak az éjszakában élni? Mert elhiheted egy boszorkány sem fog neked napgyűrűt csinálni...és ki tudja egy vámpír milyen dolgoktól szenved, nem szuperhősök érted? Ha léteznek, akkor sem olyanok, akiknek legnagyobb gondja hogy kibe legyenek szerelmesek! Csak ennyit akartam leírni, nem szeretném hogy olyasmi után sóvárogj ami nem létezik, vagy nem olyan formában amit te szeretnél. De a könyvekhez kellemes olvasást kívánok, de csak addig élj benne amíg olvasod, ahogy leteszed a könyvet éld a saját életed, metr boldogtalan leszel!


A második válaszom:


Rosszul kezdtem az előbb, tudom miért akar mindenki az lenni. Vagyis majdnem mindenki. Én például annak ellenére,hogy imádom ezeket a könyveket, sorozatokat, nem szeretnék az lenni. Mert nem igazán ez az a világ amiben sokáig szeretnék élni. Megnéztem, meg gondolom még egy ideig nézegetem is, de ebben a világban nem sok minden van amit értékelni lehet. Annak a kevésnek lehet örülni, amíg van időnk, de ha most enkem valaki felajánlaná, hogy figyelj gyere legyél vármpír, az életem végéig győzködhetne, hogy örökké vagy legalábbis még sokáig itt maradjak. Érdemes ezeket a dolgokat átgondolni az ilyen kérdéseket feltevőknek.

2014. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És még annyit szeretnék neked mondani, hogy szerintem kicsit rosszul látod a dolgot. Pont hogy egy vámpír nem tehet meg akármit. Az esetek nagy többségében még fényre se mehet ki (a sorozatokban is nézd meg hogy pár embernek van ez megoldva gyűrűvel pl. hogy a sorozat ne csak éjszaka játszódjon) és hogy bárkivel kedvére játszhatna ezt megint felejtsd el..csak nézd meg a kedvenc sorozatodban mi lett a vége Katherine Pierce-szel, aki szintén úgy gondolta hogy bármit megtehet. A gondjaidat nem megoldanád ha vámpírrá válnál, hanem halmoznád!
2014. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még mindig nem fogytam ki:) Azért meg rossz az életed nem menekülhetsz el! Tegyél ellene! Ha vámpír lenne akkor is meg kellene küzdened egy csomó mindennel, hát nem tanulsz semmit a kedvenc sorozatodból? Csak nézd meg a szenvedésüket. Akivel talán valamit jót tett az Caroline, de ilyen mértékű személyiségváltozást el lehet érni emberként is. Azért írom le neked ezeket mert nekem is voltak hasonló gondolataim néha. Hogy de jó lenne...de aztán rájöttem (még ember vagyok:) hogy semmit sem oldana meg, pont ezért is jók ezek a sorozatok, nagyon sok mindenen el lehet gondolkozni, ha az ember ember túl lát a szerelmi háromszög témán...
2014. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kicsit értelmetlenül írok néha, bocsi
2014. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!