Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » VÁMPÍRHÍVŐK! Mi az, ami...

VÁMPÍRHÍVŐK! Mi az, ami titeket meggyőzött e természetfeletti lény létezéséről?

Figyelt kérdés
Nem hiába emeltem ki a "vámpírhívők" szót, ugyanis szeretném, ha ide tényleg azok írnának, akik hisznek ebben az egészben. Megértem a szkeptikusok álláspontját is, tényleg, és vannak vicces kommentjeitek, de kérlek titeket, hogy ehhez a kérdéshez ne írjatok. Nem hiszek a vámpírokban, de az utóbbi időben elkezdtem érdeklődni a téma iránt, úgy hogy ha valakinek vannak gondolatai a létezésükkel kapcsolatban, kérem ossza meg velem privát üzenetben, vagy válaszban...Kíváncsi vagyok, mi győzött meg titeket:)

#vámpír #vámpírhívők
2014. márc. 3. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Amint besétál egy fehér sápadt ember, hegyes fogakkal majd írok, addig maradok az alapverziónál, ilyesmik nem léteznek.

Már sosem értettem mi a jó abban mikor az ember beleringatja magát olyasmibe ami nem létezik, mire jó az?

Gyerekeknél még megértem, hogy hisznek a gumimacikban, de felnőtt embereknél... :)

2014. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

"szeretném, ha ide tényleg azok írnának, akik hisznek ebben az egészben"


"Már sosem értettem mi a jó abban mikor az ember beleringatja magát olyasmibe ami nem létezik, mire jó az? "



Felfogóképesség neked is NULLA öregem, de nembaj, megmondtad a frankót és a napi önkielégítés megvolt :D

2014. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Szabad vélemény nyilvánítás... Nem mellesleg van körülbelül 100 ugyanilyen kérdés, ott már kismilliószor körbe lett rágva a téma, bár igaz ezotéria témakör, itt a valóság talaján maradni...
2014. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én vámpír vagyok, szóval a létem.
2014. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

7. generációs Brujah

vagyok. Problem???

2014. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5: Én ezt nem terjesztgetném csak úgy magamról, hogy ilyen alacsony generációba tartozom, mert könnyen felfigyelhetnek rád a diableristák, esetleg az Asszamita klán tagjai... :D


Üdv: egy 12.generációs Malkavita

2014. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Hogy valami értelmeset is írjak:

Én a sok World of Darkness szerepjáték miatt (mint előző üzenetemből kiderült) hiszek ezekben, nem azért mert racionális okom lenne rá, csak jó hinni, valami megfoghatatlanban. Meg kiszínezi a szürke hétköznapjaimat, reményt ad. Vannak akik Jézusban, vannak akik a reinkarnációban, van aki a humanizmusban; én maradtam a szerepjátéknál! :xD

2014. márc. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7: végre egy őszinte válasz.


>nem azért mert racionális okom lenne rá, csak jó hinni, valami megfoghatatlanban. Meg kiszínezi a szürke hétköznapjaimat, reményt ad.


A legtöbben így vannak vele, csak nem ismerik be másik, vagy akár maguk előtt sem.

2014. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 h0tb0y ***** válasza:
25%
vérfarkasokróll tom h léteznek szal lehetnek akár vámpírok is...
2014. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérlek oszd már meg velünk mitől vagy olyan biztos a véfarkasokban?:
2014. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!