Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemtörténetek amik veletek...

Szellemtörténetek amik veletek történtek meg?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék pár igaz szellemtörténetre,amik veletek történtek meg.

Nagyon érdekelnek az ilyen dolgok,de a neten már csak kamu történeteket találok,meg másolják összevissza az oldalakról.

Nekem is vannak sok történeteim.

Párat leírok.

Szia!

Velem nagyon sok ilyen dolog történt...

1.Éjjel aludtam,és felkeltem,de valahogy nem tudtam visszaaludni....

Féltem is meg minden,már rázott a hideg.

De azért megpróbáltam visszaaludni.

Éppen sikerült volna,amikor valaki belelehelt a fülembe...

Nem volt mellettem senki,nem volt szél,nem volt nyitva az ablak...

2.Gépeztünk a barátnőmmel,aztán egyszer csak a barátnőm elkezd bámulni a hátam mögé...

Lefagyott,nem tudott megszólalni.

Először azt hittem,hogy hülyéskedik,de ismerem,és amikor hazudik,akkor mindig elneveti magát,de most kivételesen nem nevette el magát,meg sem tudott szólalni.

Aztán megkérdeztem:

-Mi a baj?(Nem mertem a hátam mögé nézni,mert féltem,hogy valami olyat látok,amit nem akarok...)

-...

-Na,mi van?

-...

Vártam egy kicsit,aztán utána végre megszólalt.

Azt mondta,hogy látott a hátam mögött egy körülbelül 5 fejjel nálam magasabb 'alakot',és nézett le rám...

Nagyon megijedtem,de azért még faggattam,hogy hogy nézett

ki,de nem tudta pontosan azonosítani a kinézetét.

Egyből kifutottam,és pár napig nem is aludtam abba a szobában.

3.Éjjel aludtam,és felkeltem valamire...(Mindig felkelek éjjelente valamire).

Na mindegy,szóval felkeltem,és nem tudtam visszaaludni...

Valami nagyon furát éreztem,mintha nem lettem volna egyedül.Aztán amikor végre lenyugodtam,elkezdett a radiátor zörögni,(az lehetett bármitől)és egyszerűen leesett magától a törölköző,csak azt nem értem,hogyan eshetett le,mikor én teljesen stabilan odaraktam,és nem eshetett le magától....

4.Szintén éjjel volt,és amikor fent voltam,mert ugye én minden éjjel felkelek kb. 1-kor, és nem tudok visszaaludni,hallottam,hogy valaki veszi a hátam mögött a levegőt...

Nagyon megijedtem,és ez szinte minden éjjel így van,már nagyon félek az éjjelektől,mert tudom,hogy történni fog valami,és ez meggátol a tanulásban,a figyelésben.

És nem tudom,hogy mitől van.

Előre is köszi a válaszokat!



2014. ápr. 13. 11:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Régebben nagyon sok ilyen dolog történt velem.Kiskoromban kezdődtek, és a végén nagyon rémisztő méreteket öltött.Az események vége felé pap és parakutató is járt nálunk, és egy külföldi tv is jelentkezett, hogy az esetről szeretne forgatni.

Kiskoromban elkezdtem látni furcsa dolgokat, először nem tudtam mik azok, még nagyon kicsi voltam, arra emlékszem, hogy mikor történtek a macska és a kutya megakart bolondulni, nem mertek a közelembe jönni, és aki mellettem volt, hideget érzett.

Esténként láttam árnyakat elsuhanni a szobámban, de kiváncsi voltam, nem tudtam kik ezek, nem értettem hogy idegen bácsi, néni mit keres a lakásban.Utána szóltam a szüleimnek, majd később ők is látták ezeket a jelenlétemben, de csak akkor.

Egyszer kiváncsi voltam, és mikor láttam az árnyat elmenni, utánamentem, és visszanézett rám, ekkor majdnem infarktust kaptam.Utána mentem.Arra emlékszem, hogy a szoba sarkába mentem, de mire odaértem, az már nem a szoba volt, hanem egy másik világban voltam, vagyis ezt éreztem.Elmondta, hogy mi a céljuk velem, segíteni akarnak, fejlődésben akarnak segíteni.

Innentől jöttek a durva dolgok.Tárgyak eltűnése, majd máshol megjelenése(pl le volt a kulcs rakva az asztalra, következő pillanatban már nem volt, majd az egyik szekrény aljában találtuk meg, közvetlen az eset után, miután feltúrtuk az egész házat.A macska elszökött, nem mert a házba bejönni.Aki ezen eseményeknél a környezetemben volt, mindig hideget érzett.

Reggeli közben azt éreztem valaki megfogja a karom, majd egy pillanat múlva égési nyomok formájában ott maradt a keze nyoma.Ekkor döntöttek a szüleim úgy, hogy szakember kell.

Jött egy pap.Elvégzett egy háztisztítást , mi kint kellett hogy várjunk, addig semmi sem történt.majd bementünk a lakásba, és bekapcsolódott a tv, és egy hang azt mondta a pap jöjjön vissza, még nem végeztünk!A pap az úgy futott el, hogy azóta még a telefont sem merte felvenni.felvettük egy itthoni parakutatóval a kapcsolatot, ő kijött különféle műszerekkel elkezdett méricskélni, majd az egyik sarokban kiakadt a műszer, ekkor kezdődött minden, az összes elektromos eszköze egyszerre tönkrement, még a telefonja is.A szobában hírtelen majdnem 0 fok lett, és bepárosodott az összes üveg, és ekkor jött a legdurvább dolog!elkezdett valami az ablakra írni, hogy ez a jelenség a kezdet, a parakutató is ilyeneket fog tapasztalni, és a családjával is ez lesz, ha most azonnal nem megy el.Szerencsétlen a pap sorsára jutott, futva távozott .Pár napra rá hívott egy külföldi szám, egy ismert tv volt, és velünk akartak forgatni, a kutató ajánlotta, de a beszélgetés közben egy hang szólt bele a telefonba, egy idős nő hangja volt, aki annyit mondott, hogy te is jössz utánam a sírba.A riporter elkezdett kiabálni, azt mondta, hogy a 10 éve meghalt anyja hangja volt, sírt, üvöltözött, és lecsapta a telefont.azóta sem keresett senki sem minket

2014. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

1. válaszíró vagyok.

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ezzel foglalkozom hogy történeteket írok, meg könyveket.

Az fentebb leírt is ezek közé tartozik, de remélem tetszett azoknak, akik ilyeneket szeretnek olvasni.mert a valóságtól az ilyen dolgok nagyon messze vannak.

2014. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekem nagyon tetszik ez a történet:-)

De nagyon ijesztő is lehetett.....

2014. ápr. 13. 14:01
 4/19 Peti7 ***** válasza:
Az elején 1.kommentjére azt hittem hogy igaz xD
2014. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Remélem még érdekel! :)

Na szóval...

Két évvel ezelőtt történt. Békésen aludtam, amikor ugyanis felkeltem valamire. Olyan volt, mintha anya sírt volna. Gondoltam, inkább nem zavarom, ezért vártam, hogy abbamaradjon, de még tíz perc után sem akaródzott alábbhagyni. Gondoltam már odamegyek a lépcső elé, és lekiabálok anyának, hogy megkérdezzem, van-e valami baj, de amint a lépcső tetejére értem, a hang abbamaradt. Visszamentem a szobámba, majd lefeküdtem az ágyamra (amúgy rendesen betett nekem, mert akkor még csak 11 éves voltam). Ekkor a hang újra jelentkezett, csak most sokkal erősebben, hangosabban. Nem értettem, hogy miért csak én keltem fel rá. Tesóm is aludt, apukám is... Ekkor megint odamentem a lépcsőhöz. Ugyanaz történt, mint első próbálkozáskor, majd megint, pont akkor, mikor átléptem a szobám küszöbét, megint visszajött. Ekkor már nem bírtam tovább. Kiálltam a lépcső elé, és már nem érdekelt, hogy nem hallottam a hangot, megkérdeztem anyát, hogy ő volt-e az. Hallottam, ahogy kitakarózik és álmosan megkérdezi, hogy "Mi van?". Én értetlenül nézek. Mindenki aludt, csak én nem. Kértem, hogy jöjjön fel, mert megint hallottam. Pont akkor maradt abba, amikor ő feljött. Nagyon leszidott, én pedig nem értettem, hogy miért. Éppen ment volna már le az emeletről, amikor megint hallottam, és egyszerűen nem tudtam elhinni, hogy anya nem hallja - holott hallótávolságon belül volt. Inkább nem zavartam fel még egyszer... Próbáltam aludni, de már halkan én is sírni kezdtem. Aztán a hang egyre halkabb, halkabb és halkabb lett, míg végül abbamaradt. Máig sem tudom elképzelni, hogy mi történhetett.

2014. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz lehetett neked,és ijesztő is a történeted...

Amúgy köszi a választ!:)

2014. ápr. 26. 19:07
 7/19 anonim válasza:
40%

leírok pár sztorit ami velem történt meg, ez mind igaz..

a mamám pár hónapja halt meg, és halála napja előtt egy nappal adott nekem egy gyertyát ami két angyalt ábrázolt.

halottak napján meggyújtottuk, és a barátnőm szólt hogy elaludt a kanóc, gyújtsam meg.. mire odamentem meggyújtani egyszer csak belobbant a gyertya lángja. Utána mondtam hogy "mama ha te vagy az adj jelet" és ugyan ez megtörtént, kialudt és újra belobbant.


2. a barátnőm szokott alvajárni, és mindig csoszog..

egyik éjjel a hálószobában aludtunk, és arra ébredtem hogy valaki csoszog az előszobában. Megnéztem hogy a barátnőm csoszog-e, de ő ott feküdt mellettem. Az ajtó félig nyitva volt, és azt vettem észre hogy egy alak néz befele az ajtón, fel is keltettem a csajomat hogy valaki van a lakásban! mikor felkelt eltűnt az alak az ajtóból, és az összes díszpárna lerepült az ágyról! Ettől nagyon megijedtünk..


3. ez egy megmagyarázhatatlan dolog.

pár hónapja azon gondolkoztunk, hogy hogy lehet a plafonon egy lábnyom. A lábynom fehér volt, és elég nagy. 1 hete akartam megmutatni egyik barátomnak a lábnyomot aki nem hisz az ilyenekben, és nem volt ott a lábnyom. Eltűnt. magyarázat?


4. a fiam arra ébredt fel, hogy ott áll mellette egy nagyon magas alak, és arra keltünk fel hogy torkaszakadtából ordított. Alig merte elmondani mit látott.

2014. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz lehetett neked,velem azért ilyen durva dolgok nem történtek!

Amúgy köszi a választ!

2014. ápr. 30. 16:37
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Ne szívjatok annyi füvet.
2014. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
...
2014. máj. 10. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!