Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Kitől lehet...

Mi lehetett ez? Kitől lehet ilyenkor segítséget kérni? (lent)

Figyelt kérdés

A család többi tagja elutazott, én pedig egyedül maradtam otthon két éjszakára.

Az első éjszakán sokáig fentmaradtam, mert filmet néztem, és hajnali egy felé mentem vissza a szobámba. Arra gondoltam, még olvasok egy kicsit, de mikor leültem az ágyamra, hirtelen valami fura, koppanásszerű hangot hallottam az emeleti előtérből (onnan nyílik a szobám). Akkor még nem gondoltam semmi extrára, akkor sem, amikor valami kattogni kezdett. Arra gondoltam, nem kell pánikba esnem, akkor csak rosszabb lesz, biztos csak a szél csapkodja a roló zsinórját. Amikor a lépcső korlátja megreccsent (olyan hangja volt, mintha rátámaszkodna valaki), akkor azért már kicsit megijedtem, és gyorsan elmenekültem aludni, hogy ne halljam. A továbbiakban nem is volt semmi probléma, végigaludtam az éjszakát, nem hallottam semmit.

Másnap átjött az egyik barátom, és itt is aludt nálunk. Este fél tizenegyig semmi nem történt, épp a laptopon kerestünk valami filmet, amikor megint meghallottam azt a koppanást, amit tegnap este. Először nem érdekelt minket különösebben, biztos csak a szél. Aztán a kattogás. De igazán akkor ijedtünk meg, amikor a lépcső korlátja megreccsent kétszer egymás után, akkor a barátom azt mondta, hívjuk be valamelyik kutyát vagy macskát, ő biztos megnyugtatna.

Lementünk a földszintre, de mivel hiába hívtam, egyik kisállat sem jött, visszazártuk az ajtót, és átmentem a másik, garázsba vezető ajtóhoz is, hogy azt is bezárjam. Épp nyúltam a kulcsért, amikor hirtelen a nappaliból (az előszobában voltunk, onnan nyílik a nappali) különböző motoszkálás, kaparászás és kopogás hallatszott legalább tíz másodpercen keresztül. Addig meg sem mertünk mozdulni, de amint elhallgatott, azonnal felrohantunk vissza az emeletre, és lekuporodtunk az ágyra a szobámban. Onnantól számítva még legalább három órán keresztül különböző zajok, koppanások, dobbanások, reccsenések hallatszottak, és mintha jönne fel valaki a lépcsőn. Hajnali kettő fele elhallgatott, de addigra már mindketten lassan az őrület szélén voltunk, teljesen rosszul lettünk. Életemben nem féltem még ennyire. Hajnali négy fele aludtunk csak el.

Reggel lementünk körülnézni (világosban persze már nagy volt a szánk), és a szobám előtt is, a nappali egy bizonyos pontján is elszórtan különböző, pár centi hosszú vágások voltak. Nem mélyek, csak a festék és a lakk jött le a parkettáról. De azt nem olyan könnyű leszedni!

A ház fiatal, mi építtettük, pont idén lett tíz éves. Az egyik nagymamám a vendégszobánkban halt meg, de nem hinném, hogy neki ehhez bármi köze lenne.

Mi lehetett ez, és kitől lehetne segítséget kérni?


Megköszönném, ha legalább pár ember komolyan venné ezt a kérdést… Ezelőtt én sem hittem az ilyen dolgokban, de most már azt hiszem, kénytelen vagyok.

Vagy lehet erre bármilyen racionális magyarázat? Bár én kipróbáltam pár dolgot, ami adhatott volna ki ilyen hangokat, de nem volt szerencsém, mert egyiknek sem PONT olyan volt a hangja, mint amilyennek kellett volna lennie az éjszakai alapján.



2014. máj. 2. 14:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet valami paranormális cucc. Mert pl egerek ha bementek, azok nem reccsentik be úgy a lépcsőt, mert azok kisebbek. Pláne a korlátot nem. Hát, nemtom, ilyen médiumok, mármint a túlvilággal kapcsolattartós emböckék szerintem talán tudnának beszélni vele, ha szellem, hogy mizu. Amúgy akkor gondolom, nem tűnt el semmi, csak valaki/ valami kapirászott ott. Amúgy a kopogószellem mozgat tárgyakat, szóval talán pl ő tud kapirászni is, de még egy csomó másfajta lény lehet, még olyanok is, akikről nem is hallottunk; vagy valami felsőbb dimenziós lény, esetleg földönkívüli is lehetett; vagy valami még másabb dolog is. Milyen formájúak azok a kapirászások; mintha pl mivel csinálták volna? És mancsnyom alakban pl v kéz v csak úgy random?
2014. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

"Ne etesd a trollt"

biztos a szellem elkezdett trolkodnia házatokban.ha nem foglalkozol vele elmegy.

2014. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
22%

Éjjel közepén a semmitől vágódott ki a házunkban két ajtó is!, és 16 évesen odamentem körülnézni. Persze nem találtam semmit de mi képes úgy falhoz verni az ajtót, hogy leveri a festéket, és nyomtalanul eltűnik egy szobában amibe csak egy nyílás van az pedig az ajtó amin keresztül utána mentem.


Szánalmas milyen gyávák vagytok.

2014. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 niggamaci ***** válasza:
100%

Oké. Szerintem valamiféle entitás mászkálhat a házatokban.

A szándékai nem feltétlenül lehetnek jók, mivel sok zajt csap és ha már két napja ott lõdörög, akkor valamiért nem akar elmenni. Arra azért kíváncsi lennék, hogy a további napokban folytatódnak-e a zajok...?

Ezt biztosra egy médium mondhatja meg, neten utánuk nézel vagy keresel egyet, felhívjátok, kimegy a házhoz és megérzi, ha van ott valami. Persze vigyázzatok a szélhámosokkal!

2014. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
79%
Lehett hogy zombit!
2014. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem bánt, vagyis nem érzed azt, hogy fizikailag bántalmaz akármivel (pl. rálépsz egy ollóra, rajzszögre bármire aminek nem volt semmi esélye)addig nincs probléma. Valószínűleg egy kopogó szellem aki vicces kedvében van és mivel minden ilyen lény a félelemből táplálkozik kihasználja ezt. Azt javaslom, hogy akármennyire félsz amikor hallasz valamit ne rohanj el hanem menj oda és figyelj, esetlegesen mond hangosan, hogy nem félsz tőle. Ha nincs miből táplálkoznia tovább áll.
2014. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, különösen neked, utolsó!
2014. máj. 3. 20:33
 8/33 anonim válasza:
85%
Még mindig történnek hasonló dolgok a házban?
2014. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Tegnap egész este fejhallgató volt a fejemen, hogy még véletlenül se halljam, de azt hiszem, egyszer-kétszer mégis hallottam valamit (főleg hajnalban, felébredtem valamire). De majd ma este kiderül, megint egyedül leszek.
2014. máj. 5. 14:45
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

Üdv. A szellemjárás, nem vicc. Én kis gyerek korom óta látom, és hallom őket. Legelső megnyilvánulás 7 éves koromban történt. Édesanyám egy boltba ment be. Engem kint hagyott, a kutyánkal, ami szakszerüen ki volt képezve örző védő feladatokra. Nyugodt kutya volt, higgadt. Senki nem nyulhatott hozzám, a kutya nem hagyta volna. Egy német juhász volt.

Egyszer csak egy kb 40 év körül ember hajolt hozzám, és annyit kérdezett, nem láttam e az unokáját? ( A kutya nyugodtan ült, és az embert figyelte. )

Én válasz helyett, a fejem ráztam, hogy nem. Az ember tovább ment, és a a közeli vasút átkelő fel sétált. Pont jött a vonat. Kiabáltam. Bácsi a vonat...

A vonat odaért, az ember eltünt.


Rá pár évre tudtam meg, hogy egy 43 éves embert és a 3 éves kislány unokáját halálra gázolta a vonat.


Ezután naponta láttam halottam őket. Volt, hogy gonoszokkal is összefutottam, de megtanultam a félelmemet elrejteni.


Ha nálatok egy entitás jár, az nem véletlen. Az alap félelmet érzik meg, ekkor szinte világítasz nekik. Alap félelmek, a magánytól való félelem, a sötétben való zavartsák stb. Én medium vagyok, látom, érzékelem a paranormális jelenségeket. Talán tudnék segíteni. Majd ird meg történt e azóta valami. Ne tereld el a fiyelmed a problémárol, hiszen attól még a problém ott marad. Vannak vándor lelkek, akik az ember alapvető érzéseiből nyernek energiát.

2014. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!