Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan aki temetőhöz közel...

Van olyan aki temetőhöz közel vagy nem messze lakik? Ha igen, akkor az gondolt már bele hogy milyen halottakhoz közel lakni?

Figyelt kérdés

Gondoljatok bele főleg ha egymagad vagy például otthon este?

Várok válaszokat olyantól aki tényleg olyan helyen él, tapasztalatotokkal!


2014. máj. 14. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megnyugtató.
2014. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Én egy temető közeli házban lakók és nagyon megnyugtató legalább, ha meghalok nem kell messzire költözni, mivel amúgyis mindannyian a temetőben végezzük nekem pedig szerencsém van hisz egy köpésnyire vagyok a temetőtől már ki is néztem magamnak egy gyönyörű szép helyet és koporsót remélem, ha bedobom a kulcsot nem fognak sűrűn látogatni nekem is szükségem lesz egy kis magánéletre legalább akkor egyedül lehetek. :-)
2014. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én nem lakom temető közelben, nem is szeretnék, nem tudnék olyan helyen élni , ahol a közelben halottak vannak..! De van egy ismerősöm, aki pont temető mellett lakik , és állitólag szokott látni arra felé érdekes dolgokat..
2014. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ahol mi laktunk régebben a ház kertje egy temetőre épült és semmi különös nem történt ott, viszont a zöldségek amiket ültettünk nagyon szépek voltak, szerencse hogy nem ástunk ki egy csontot se :)
2014. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra, a halottaktól nem kell félni, ők nem bántanak.


Az élők ellenben...

2014. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem riadalmat keltő. Némileg nyugisabb mint általában más városrészek; egyrészt mert temető közelében általában nem szívesen mászkálnak az emberek (éjjel meg pláne nem), másrészt mert a temetők általában a falu vagy város határában, kieső helyén, gyakran dombtetőkre épülnek. Nyugalom és csönd van, szép a kilátás - kell ennél több egy enyhe nyári éjszakán? :) (Na jó, egy sör, de azt bármikor lehet keríteni :))
2014. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem dédnagymamám mondogatta (nem éltem még amikor ő élt) hogy a "az élőktől kell félni, nem a holtaktól" és igaz is


inkább sétálgatok a temetőben és beszélgetek ott mint máshol élőkkel.

2014. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ott is szoktam lenni (másik ház) és kellemes. nincs zaj, stb. egyáltalán nem félelmetes. van, akinek ezt meg kell szokni, de nekem nem kellett.
2014. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A FeketeAngyal válasza:
Szerintem is nyugis lehet kivéve akkor ha néhány fiatal "bátorságpróba" cím alatt el kezd ott hülyülni :)
2014. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zsidó temető mellett lakom, és egy valószínűsíthető régi zsidótemető felett. Még soha nem gondoltam bele, mivel nem tudok mit kezdeni vele:D
2014. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!