Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezek volnának az árnyékemberek?

Ezek volnának az árnyékemberek?

Figyelt kérdés

Pár éve anyukámmal sétáltunk a város egyik régebbi részén, és közben ránk sötétedett. (Egy intézményt kerestünk, ami újabban ott székel.) Be kellett volna fordulnunk egy utcába, de nagyon rossz érzésem lett, félni kezdtem. Az egyik ház mellett ült egy nagyobbacska kutya. Először nem akartam menni miatta, de aztán egyszer csak a kutya ijedten húzta össze magát. Megérzéstől vezérelve félrehúztam anyut. Egy pillanattal később egy magas, fekete, kalapos, testetlen árnyék rohant el mellettünk.Órákig tartott, míg meg tudtam nyugodni.

A másik eset pár hónappal ezelőtt történt. Egyedül aludtam a koliszobában. A szobában mindig félhomály van, tehát jól kivehetők a dolgok. Felébredtem az éjszaka közepén, arra hogy fázom és félek. Ekkor láttam meg szemben a falnál egy több, mint 2m magas, csuklyás fekete árnyékot.

Azt hittem, szívbajt kapok.

Mikor az a valami észrevette, hogy megláttam, végigszaladt a fal mentén majd eltűnt a falban.


Tapasztalt más is hasonlót?

Árnyékemberek lennének?


2014. máj. 20. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy árnyéknak miért kellene eltakarnia az arcát egy csuklyával? Vagy talán az elázástól fél? Kalapban rohanni sem előnyös, könnyen elhagyhatja az ember.
2014. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
48%

Hallucinálsz. Ha ezt egy pszichológusnak elmondod, garantáltan spirituszba tesznek, és mutogatni fognak a jövő orvostanhallgatóinak.

(Ez is egyfajta karrier, nem?)

2014. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hallcinálok. Nem ez az első eset.
2014. máj. 20. 21:55
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:
60%

Akkor többször is hallucinálsz. :-)

(Nyugodtan pontozd le ezt is. De a véleményemet fenntartom. Egyszerűen képzelődsz.)

2014. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak anyád szökött be a koliszobádba csak amikor rajta kaptad elmenekült.
2014. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

árnyékemerek nincsenek.

szerintem csak hallucináció.

2014. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jelentsd Fel illetéktelen behatolás vádjával
2014. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia, én hiszek neked. :) Én is láttam pár éve egy ilyet ( egy csuklyás alakot), és hasonlóan éreztem mint te. Igen, valószínűleg egy árnyékember volt.
2014. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ezek nem árnyékemberek hanem DÉMONOK!!!!!!!
2014. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a koleszos történetre valószínűleg az alvásparalízis a válasz. olvass utána
2014. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!