Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Árnyékemberek, mit tudtok róluk?

Árnyékemberek, mit tudtok róluk?

Figyelt kérdés
A hétvégén láttam egy műsor és futólag megemlítették az árnyékembereket. Valaki látott már esetleg? Vagy hallott róluk történetet?
2011. márc. 3. 11:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én hallottam róluk.Úgy tudom, hogy a negatív érzésekből táplálkoznak'.

És már nem egyszer láttam őket. Csak hirtelen előttem elsuhanntak fekete volt az egész, alakjuk nem igazán volt, csak egyszerű fekete árnyékszerűség. viszont rendesen beijedtem. :D És ez otthon történt. Meg volt amikor a bérházban voltam és ott is láttuk barátnőmmel egyszerre. Az érdekes volt.

2011. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt sok fotó van shadow man-ekről, árnyékemberekről. Nem éppen kísértetek, de ahhoz közel vannak. Sajnos, ennyit tudok segíteni.

2011. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Willisz ***** válasza:
hát igen az első válaszolónak igaza van negatív energiából táplálkoznak és hát nem is jó dolgok bántani nem tudnak téged viszont aszt mondják attól veszélyesek mert ezek negatív lelke hát anyit tudok rólik kapcsolattban igy hirtelen elmondani
2011. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

[link]



Így néznek ki.

2011. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Willisz ***** válasza:
mik ezek a képek?? tudomásom szerint ezek emberi alakú árnyékok nem ilyen izé bizék...
2011. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az árnyékemberek azok nem emberi alakúak. Pont azért az az elnevezésük, hogy árnyék! emberek:) Mert árnyéknak néz ki, és az egész "testük" fekete. Nem olyanok, mint a szellemek, vagyis nincs emberalakjuk.
2011. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Tessék, ez már elég árnyékember.

2011. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a linkeket is. Az első válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy érzett e valamit közben? (Hidegrázást vagy bármiféle ilyen dolgot)
2011. márc. 3. 18:42
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szarás közbe láttam hogy valami fekete alak elsuhan előttem, de annyira gyors volt hogy éppen hogy felfogtam. A tükörtől az ablak fele ment és miután eltűnt nagyon mozgott a függöny..
2011. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok

Mikor láttam azokat, nem volt az, hogy rázott volna a hideg viszont az ijedtségtől megdermedtem egy kicsit és hidegnek éreztem magam.

2011. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!