Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van 3 fiam.6,4 és 2 évesek. A...

Honey/hajni kérdése:

Van 3 fiam.6,4 és 2 évesek. A két nagyobb fiam nem mutatja jelét hogy szellem szegődött volna melléjük. De úgy tűnik a kicsihez igen. A 2 éves gyerek láthatja a szellemeket?

Figyelt kérdés
Anyukám tavaly jan.13-án halt meg. Azóta sok furcsa dolog történt. Pl. :a tükör leesett és a könyvek a polcról stb. de ami múlt héten az már kicsit sok volt.2 éves kisfiam feküdt az ágyon vidáman nézte a mesét és 1szer csak pofozni kezdte magát a jobb kezével. A ballal meg próbálta lefogni a jobb kezét és mondta -ne! Aztán sírva kitört hogy -anya nem engedi, nem enged el. Anya segíts. Ezt most én kérdem. MI LEHETETT EZ? Szellem? Mit tegyek? Ha lehet ne vicceljétek el.
2014. máj. 28. 23:31
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Ez iszonyat félelmetes! Szerintem mindenképpen beszélj a kisfiaddal, már amennyire egy 2 évessel lehet ilyenről beszélni. Hogy ki nem engedi el, mióta nem engedi el és ilyenek.
2014. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Azt én is több helyen olvastam az interneten, hogy állítólag a néhány éves gyerekek még látják a szellemeket.
2014. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A ma még meg nem magyarázott jelenségekre mindig próbálok választ találni magamnak. Jelenleg azt gondolom, hogy a szellemek látomások. De mint ha nem mindig állná meg a helyét ez a magyarázat. Például az általad említett leeső tárgyak már nem látomások.

Van olyan is hogy a DNS is tárol információkat. Ezért egyik személy adhat is így át információt egy másiknak. Jó példa rá a sejtemlékezés, amikor a donort kapó személy azt veszi észre hogy rendelkezik a donort adó számtalan tulajdonságával vagy netán emlékével. Egy szobában meghalt ember is hagyhat hátra DNS maradványokat, így információt adhat át egy élőnek. Én is érzem elhunyt szüleim szenvedését a házukban, mert DNS mintájuk van ott elég. A DNS meg mint írtam, információt hordoz bőven.

2014. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
0%
Igen, láthatja. Én a lakás több szegletébe fokhagymát tettem ki, ezt tanácsolták de a hatását nem éreztük.
2014. máj. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
#4: Jobban lehet érezni a fokhagyma hatását, ha nem csak kiaggatod, hanem meg is eszed. Úgy íze is van, nem csak illata.
2014. máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egy gonosz demonnal van dolgod valoszinu, hogy valamilyen modon rad ragadt nezd meg a kisfiu karjat, vagy a labat, ha talalsz valamilyen serulest, vagy szoritas nyomot, akkor valoszinuleg demon iranyitasa alatt altok ez nem vicc ezutan a megszallas jon. A kovetkezoket kell tenned a házat fel kell szentelni es az ablakok, ajtok kore sót kell szorni es sokat kell imatkozni.
2014. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Figyej! Ha eladtad a lelkedet, vagy szerzodest kötöttél egy demonnal, akkor nincs mit tenni. Ha az anyad rosszindulatu, vagy satanista volt, akkor odaátról szerzodest tud kotni egy demonnal, hogy a mennyek orszagaban jusson, de ennek cserebe oda kell adjon valamit, ami szamara a legfontosabb a fizikai vilagban remenykedj, hogy nem a gyereked az.
2014. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az nem jo, ha felsz a demonokat ezt taplalja. Ez egy atok mindazokkal, akikkel kapcsolatba lepsz megfertozod oket, de az atok csak, akkor tejesul be, ha azok, akiket megfertoztel hinni es felni kezdenek.
2014. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#8: Tehát ha nem hiszel benne, akkor semmiféle veszély nem leselkedik rád démoni oldalról. Akkor talán jobb nem hinni ebben a sok sületlenségben, nem igaz? :)
2014. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

a tükrös baleset lehetett

a 2 éves gyerek meg biztossan igazad mond......

(amikor kicsi voltam énis mindig ezt játszottam)

2014. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!