Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van az ha a szüleim...

Ludmi11 kérdése:

Miért van az ha a szüleim elmennek itthonról és egyedül vagyok, akkor furcsa hangokat hallok?

Figyelt kérdés
Például: Hallom hogy a parkettán lépked valaki,bekapcsol a tv magától,járkálnak a padláson,Mikor a suliba megyek és a lépcsőn megfordulok olyan mintha hirtelen eltűnne valami.Amikor aludni akarok valamivel világosabb az ajtóm vagy az egyik sarok. Már elaludni sem merek :(( (Bunkó válaszokat mellőzni,ha lehet)

2014. máj. 20. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
két napot én is tök egyedül alszok úgyhogy ne ilyesztegess :P még csak 14vagyok. néha én is minkor megébredek az apám látnám az ágyam végébe hogy figyeli hogy alszok-de tuti beképzelem hisz nem is ismerem..
2014. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy spirituálisabban nyitottabb vagy, ezért jobban érzékeled ezeket a dolgokat. A gyerekek állítólag látják a szellemeket, de ezt általában 2-3 éves korukra kinövik. De az is lehet, hogy valamelyik szellem akarja magára felhívni a figyelmét, mert a Földön nem jó nekik.
2014. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, csak akkor változott meg, amikor egyedül kellett élnem, de most is félős vagyok. Este csak TV mellett tudok elaludni, pedig belvárosi gangos, szomszédokkal teli házban lakom.


Azért hallasz furcsa hangokat, mert félsz. Hangok mindig vannak, szárad a parketta. Stb. A TV néha nálam is bekapcsol, mert véletlen ráfekszem a távirányítóra, de lehet elektromos hiba is.

AZ ajtó pedig azért világosabb, mert hozzászokott a szemed a sötéthez.


Nyugi, ne parázz, semmi okod rá.

2014. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


Nem féltétlen van szellemed. Így hirtelen első körben azt mondanám hogy ne foglalkozz ezekkel mint ha nem is létezne. Ha egy kóbor lélek és akar tőled valamit akkor ezek vagy fokozódnak vagy új esetek lesznek. Ha ez lenne keress olyat aki ért ezeknek az ügyeknek a lebonyolításához vagy nézz utána neten mit lehet tenni. De előtte azért nézz utána hogy biztos nem valami hétköznapi dolog okozza-e ezeket. Ezen a blogon olvass el pár történetet hátha találsz valami hasznosat

[link] remélem tudtam segíteni :)

2014. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha mozog a függöny meg recseg a parketta/padlás azok pusztán épületszerkezeti hangok. A fa zsugorodik, dagad attól függően milyen idő van, ebből adódnak a recsegések és ez lehet olyan mintha lépkedne valaki.

Ha félsz annál jobban kiélesedik a hallásod és minden zajt meghallasz, illetve szerintem ezért is hallucinálsz(hogy eltűnik valaki).

2014. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kapcsolj be valami üvöltözös zenét és nem hallod
2014. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a hangok valószínűleg a ház szerkezete adja ki magából az is ezt bizonyítja hogy csak olyankor hallod amikor más nincs ott és csak a te általad kiadott hangokat hallod (ilyenkor a háttérzaj hiánya miatt jobban hallasz) és ahogy az egyik előttem válaszoló is írja az is ad a dolgokra hogy megijedsz a hangoktól így előfordulhat hogy beképzelsz egy-két nem létező dolgot (hirtelen nem létező mozgás vagy hangokat) habár ez már csak akkor van ha tényleg komolyan gondolod az ilyesmit.

ami a világosabb ajtót és sarkokat illati ha fáradt vagy előfordul.

az ilyen spirituális baromságokkal pedig csak átverik az embereket ha léteznek is ilyesmik nem hinném a halálunkig túl sokat észlelnénk belőle.....

az meg hogy a nagyon fiatal gyerekek látják a szellemeket eléggé abszurd.

ne foglalkozz ezekkel és elmúlik.

ha pedig nagyon zavar nézz tv-t vagy hallgass zenét az eltereli a gondolataidat!

2014. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
utolsó voltam még csak annyit hogy bocss hogy ien hosszú lett :)
2014. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!