Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet szerződést kötni...

Hogyan lehet szerződést kötni egy démonnal? A segítségéért csakis a lelkemet kéri vagy van más amit fel lehet neki ajánlani?

Figyelt kérdés
Kérem,azok akik nem hisznek ezekben a dolgokban,inkább ne pazarolják az idejüket azzal,hogy ide írnak valami pojénosnak tűnő választ.Ha esetleg van itt olyan aki már kötött szerződést démonnal az írja le hogy mi történt és mi változott meg az életében azóta.

2014. máj. 30. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Én nem kötnék a helyedben, mert nagy árat fizethetsz érte.

Úgy gondolom, ha a lelked adod, ebben az életben fizetsz érte. Ha mást is fel lehet ajánlani, és működne, lehet csak a következő életedben fizetnél kamatostul.

Kíváncsi vagyok egyébként én is más véleményére, bár nekem eszembe nem jutna démonokkal üzletelni.

2014. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
85%
Miért mit tudnál még olyat felajánlani ami felér a lelkeddel?
2014. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
egy jó tanács..lelked ne ajánld fel neki ,habár azt is felfogadja. Fel lehet neki bármit ajánlani attól függ, mit kéne ő tegyen. [link] ez démon idézés de ez remélem jó ez :)).
2014. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
már olvasgattam ezen az oldalon,de nem vagyok sátánista,ezért lehet ,hogy nem működne.
2014. máj. 30. 19:50
 5/20 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én sátánista vagyok és ez igaz ,hogy nem működne habár ,szerintem ne csinálj semmit.
2014. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
és neked milyen tapasztalataid vannak a démonokkal kapcsolatban?
2014. máj. 30. 20:02
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
én idéztem meg pár démont..és nem volt eddig baj , de a lelkem soha nem ajánlottam fel. Habár volt olyan ,hogy az illető ''dilis'' lett, mert a démonok beszéltek hozzá és előre nekem se volt, egy álom.
2014. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
értem.és nincs olyan nem sátánista mód ahogy énis alkut tudnék kötni egyel?
2014. máj. 30. 20:26
 9/20 anonim ***** válasza:
nem jó a démonokkal alkút kőtni,mert a démonok nem becsületesek és nem tartják be azt amit ígérnek.
2014. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell ahhoz sátánistának lenned, hogy démonokat idézhess.
2014. máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!