Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vérrel megpecsételt szerződést...

Vérrel megpecsételt szerződést hogy lehet érvényteleníteni?

Figyelt kérdés
Nemrég kötöttem egy szerződést, egy ígéretet egy lénnyel. Hogy lehetne ezt megszűntetni?
2012. dec. 22. 18:22
1 2 3
 1/29 Advocatus Diaboli ***** válasza:
41%
Meghalsz >:3
2012. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
16%
Margit, maga nóóórmáális?
2012. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Érdekelnének a részletek....
2012. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Dedikáltam a lelkem Sátánnak.
2012. dec. 22. 20:41
 5/29 Dalek Traak ***** válasza:
90%
Semmisítsd meg a szerződést! Mond a következőt: A Dalekek nevében ezennel megsemmisítem a szerződést! MEGSEMMISÍTENI! 3x
2012. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Gyorsan meggondoltad magad...


Well, ha hiszel Istenben, akkor ajánld magad Neki, és kérd meg, hogy érvénytelenítse a sátáni paktumot.

Ha nem, akkor meg húzd át vérrel a dokumentumot, és jelentsd ki, hogy megtagadod. Aztán semmisítsd meg, és következetesen ne tartsd be az ott tett ígéreteidet, és ne élj azokkal az előnyökkel, amelyek a szerződés lapján rád háramlanak.

2012. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Ha ezért kértél vmit cserébe akkor addig nincs érvényben míg nem kaptad meg!!

Ha megkaptad akkor a teljesítés rajtad áll!!!!!nincs visszalépés mert ha visszalépsz örök kárhozat !!

ha még nem kaptad meg és nem kötöttél ki időkorlátot akkor fel lehet bontani, de következménye biztos lesz...

ha pedig csak úgy szimplán felajánlottad magad akkor elég nagy hül..e vagy ....a többit inkább le sem írom

2012. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Sehogy...ezt "megnyerted!"
2012. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
33%

A vérmágia az áldozati mágia legszentebb formája ha sok ember tudná is h mire való nem lenne kétkedő....

Valószínűleg nem pontos rituálét végeztél(ATTÓL ELTEKINTVE MOST H LEHET CSAK EGY EMBER SZÓRAKOZIK CSAK A BUGYUTA KÉRDÉSÉVEL)mert az sok mindentől függ.

Holdállás napszak csillagászati övek egymásra hatása és akkor még a konkrét rituáléról nem is beszéltem ...miféle pentagram v idézőjel volt felrajzolva ahol végrehajtottad a mágiát, idéző formulája és hívópecsétje a lénynek a végén pedig a legfontosabb h ZÁRTAD LE A CEREMÓNIÁT????

szerintem ezen kérdésekről semmi fogalmad sincs...

maradjunk annyiban h csináltál vmit de az olyan volt mintha semmit sem csináltál volna..

ha majd elmélyülsz ezekben a dolgokban, rá fogsz jönni h szinte bármi kérhető és meg is valósul,de ahhoz pontos rituálé kell és érezni is fogod a hatását egyből...

és a végére amit mindenki elfelejt amikor netes baromságokat olvas...áldozat kell!!!

megvan h milyen rituáléhoz micsoda de ahhoz h erre egy laikus ember csak úgy rájöjjön és egy komplett rituálé birtokában is legyen az idézéshez...ilyen nincs még VÉLETLEN SEM.

a végére pl van keresztény mágia is papok csinálják és tették is régen de tanultak is érte szerintetek egy egyszerű földi ember aki elolvass egy oldalt öt perc alatt és rituálét v idézést akar csinálni sikerül????

és még a témánál maradva ahhoz h tisztában légy h mit miért csinálsz és legfőbbképpen h kell csinálni TANULNI KELL sok sikert hozzá

2012. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Először leírtam a következő szöveget, majd a bal bokám sebéből vett vérrel aláírtam.


A mindenható és kimondhatatlan Isten, Sátán előtt és minden Pokolbéli Démon jelenlétében, akik az Igaz, Eredeti istenek, Én, (név) megtagadom minden múltbéli elkötelezettségemet. Megtagadom a hamis Zsidó-Keresztény istent Jehovát, megtagadom hitvány és értéktelen fiát Jézus Krisztust, megtagadom alávaló, gyűlöletes, romlott szent lelkét.


Egyetlen Istenemnek Sátánt kiáltom ki. Megígérem, hogy mindenben elismerem és becsülöm őt, fenntartások nélkül, anélkül hogy várnék cserébe valamit, és megbecsülöm sokféle segítségét a törekvéseim sikeres teljesítésében.


Ezután egy vörös gyertyát meggyújtottam, és elégettem a papírt, majd azt mondtam, h éjjen Sátán.

2012. dec. 23. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!