Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mennyire kamu ez a Szellemlabo...

Mennyire kamu ez a Szellemlabor című dokumentumfilm?

Figyelt kérdés

#Szellem-Dokumentumfilm
2014. jún. 9. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
A filmek nem kamuk. Hihihi.
2014. jún. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én láttam belőle pár részt,de szerintem nem olyan nagy szám....

Lehet,hogy nem kamu,lehet,hogy kamu.

Ezt senki sem tudhatja,csupán a kamerások,meg akik benne vannak.

Bár mostanában olyan könnyű megcsinálni ezeket a trükköket,hogy szerintem simán elképzelhető,hogy csak meg van játszva.

2014. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!


Szerintem el kell különíteni azt, hogy el akarnak veled hitetni valamit, vagy meg próbálnak alamit megjeleníteni/szemléltetni.

Technikailag ugyanaz, csak az indíttatás más.

Én hiszek a szellemvilágban. Nálunk vannak is a házban.

Az előző házszentelésnél megszűnt a tevékenység, az idei után viszont újra tapasztalunk "dolgokat".

Mondjuk azt nem tudom, hogy rögzíthetők lennének-e bármilyen eszközzel, de mi tapasztaljuk őket.

Azt nem tudom, hogy az említett műsorban mennyire tupírozzák fel a dolgot egy kis nézettség kedvéért, de ha érdekel a téma itt a neten utána tudsz olvasni.

Aztán azt hiszel el belőle, amit akarsz.

2014. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!