Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek démonok?...

Szerintetek léteznek démonok? Milyennek képzelitek el őket?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vasziljev professzor Telepátia című könyve szerint, ahogy szerintem is, ezek látomások. Tehát nem léteznek.
2014. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek.Gyakorlatilag különféle alakban megjelenhetnek.Gondolom aszerint, hogy milyen szándékkal jelennek meg.Ha a megfélemlítés a céljuk, bizonyára akkor rémísztőek.De állítólag vannak csábító démonok is, és ezek nagyon szépek.
2014. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
nézd meg a rítust
2014. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
59%
léteznek az egyik a miniszterelnökünk
2014. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Millaxi válasza:
igen léteznek sárga a szemük és amikor megölik őket fekete por jön ki balőlük (odaát)
2014. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 moosenstein ***** válasza:
50%

Tegnap is volt egy ilyen kerdes!

Maradok az akkori allaspontomnal, hogy extra csipos uvegszilankos csilis vazelinnel es szegecses f@ szkorbaccsal kajtatnak gyotrendo @nusz utan egesz allo nap XD

2014. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 egybaba ***** válasza:
100%

A Shrimad Bhagavatamban leírtak szerint a démonok mennyei teremtmények, és 2 féle fő csoportjuk van. Az egyik csoport mindent, és mindenkit megzabálna.

A második csoport mindennel, és mindenkivel sexelne.

Az ebből kinőtt mesevilágokban tovább szinzte őket a képzelet. Nem a külsejük hanem a vágyaik szeritn vannak csoportosítva. Tehát bárhogy kinézhetnek.

2014. jún. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 moosenstein ***** válasza:
66%
AHA!!! Szoval megiscsak vannak demonok f@ szkorbaccsal?! XD
2014. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én erre egy mondatot szoktam mondani: Ha valaki hisz Istenben, akkor hinnie kell a démonokban és az ördögben is!
2014. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vad-Ász ***** válasza:

Nem mindig jelennek meg.

egy lány(ismerős) megmutatott pár fényképet és mindegyiken egy fekete valami volt hátul.Kis démon volt.

Én láttam valamit,de nem szeretem elmesélni mivel nagynehezen tultettem magam rajta.

ILYESZTŐEK , és amikor meglátod egyszerre ledermedsz egy pillanatra belenéztek a másik szemébe és kiráz a hideg mellette halálfélelmed lesz.

2014. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!