Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki nézi az ID-n a Bogfoot...

Ki nézi az ID-n a Bogfoot nyomában című dokumentumfilmet? Vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyjából az a sztori, hogy van 4 jetikutató, amiből az egyikük egy elkeseredett szkeptikus, de megcáfolni természetesen sohasem tudja a látottakat, mivel semmi érdemleges nem történik soha. Az országot járják és a helyi lakosok beszámolói alapján terepen "kutatnak" éjszaka (tudnám miért sötétben), kiabálnak, sátoroznak, és bottal ütögetik a fákat. Rendszerint hallanak választ, ami oly távoli, hogy a hőkamera soha nem mutat semmit:D

Kedvenc részem az volt, amikor egy játékbabát tettek ki az erdőbe, ami egész éjjel sírós hangot adott ki, remélvén hogy érte megy a jeti (???).

Nézi innen valaki? Mi a véleményetek róla? Engem ez a bigfoot-téma nem nagyon érdekel, véleményem sincs róla, de ez műsor egy komédia:DD



2014. jún. 16. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én hobbiszinten foglalkozok kriptozoológiával és hát, hogy is mondjam, én nem így csinálnám, mint ahogyan ők :)

Először is, a Bigfoot rejtőzködő életmódot él (ha létezik), hiszen csak nagyon ritkán látják, tehát ők ezekkel a módszerekkel inkább elijesztik, mint előcsalogatják. Viszont rejtett kamerákkal lehetne próbálkozni és talán kereshetnének szőrszálakat, szőrcsomókat stb.

ui.: amúgy nem tudtam, hogy már az ID-n megy, köszi az infót :)

2014. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én szeretem az ilyesfajta műsorokat, és örültem mikor kapcsolgatás közben megtaláltam ezt, de mikor szarvasbőgést utánoztak hogy előcsalják azt a szerencsétlen jetit, inkább kikapcsoltam a tévét.
2014. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2014. jún. 20. 15:51
 4/13 A kérdező kommentje:

A szőrcsomóról jut eszembe első, volt egy olyan rész is ahol egy szép nagy csomó "jetiszőrt" találtak a fán. Egy laborban megállapították, hogy nem emberi, mert egészséges volt a vége, nem volt megtörve (ez ám az indok:D), de a DNS-ét nem tudták megállapítani, mert túl régóta volt a fán:D:D

Egyébként kedvenc csatornám az ID, kissé csalódtam benne, hogy ilyen műsort képes leadni. Szeretem én is a hasonló sorozatokat egyébként, de ezen tényleg csak röhögni lehet..

2014. jún. 20. 15:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, és egyszer találtak pisit, egy olyan helyen ahol valami furát láttak, erre még mintát se vettek belőle :)

1. válaszoló

2014. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Én nagyon szeretem. Napi rendszerességel nézem. Azzal én is egyetértek,hogy inkább rejtett kamerákat kéne elhelyezni...

Hiszen az egyik részben amikor asszem Idahoban kutattak Ranae talált egy pár érdekes barlangot amit belehetett volna infrakamerázni...

Na mind1 én szeretem és drukkolok nekik!

2014. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Imádom! Már gondolkodtam kéne nekik írni a Mátranováki fanyűvőről! Csak nem tudom a címet! :)
2015. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és már az Animal Planeten megy.
2015. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó tudni! :D
2015. dec. 13. 04:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Én se tudtam, köszi. Mondjuk inkább megnézem vmilyen fórumos helyen, hogy melyik rész az ahol találnak is valami érdekeset és nemcsak a komédia megy :)

1. és 5. válaszoló

2015. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!