Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kel szellemet elküldeni?...

Hogy kel szellemet elküldeni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok.kérlek segítsetek hogy kell szellemet elküldeni vagy monjátok meg hogy szellem-e nagyon félek!

Ezek történtek velem:

2 hete költöztünk abba a házba amibe most lakunk.A furcsa dolgok 4napja kezdődtek,azt történt hogy minden este mikor elmegyek fürödni tükörbenézek és meglátok benne egy 30-35körüli nőt mögöttem de mikor hátranézek annyit látok hogy elsuhan.Ès mikor megyek fel a lépcsőn hallom hogy valami vagy valaki jön fel utánam mert nyikorog a lépcső mikor hallottam hogy nyikorok egyszerűen lefagytam és nem mertem mozdulni...szoltam a férjemnek de aztmondta biztos képzelődök..de én tudom hogy valami van a házban és nagyon félek.2 napja pedig tisztítottam az ablakot(kivolt nyitva) és mintha valaki tiszta erejéből kilökött volna(eltört a csuklóm) tegnap pedig a 12 éves lányom vittem szülinapibulira kocsival,mikor hazaértem nyitottam ki a kaput hogy beáljak a kocsikocsi a visszapillantó tükörben megláttam a nőt,hátranéztem nem volt ott senki előrenéztem és a kaput mintha valaki direkt becsukta volna nem volt szél! Lányom délután négykor gyalog hazajött...mondtam neki hogy vigye el sétálni a kutyát de elkezdett ugatni mellette a semmibe,aztán este a lányom a fürdőben vasalta haját és rohant hozzám hogy valami van


2014. jún. 23. 18:24
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Bocsi a vége lemaradt..hogy valami van a fürdőszobábán lévő tükörben

Kérlek segítsetek nagyon megvagyunk rémülve mikor mindenki zobája az emeleten van és ha leakarunk menni minhárman megyunk! Ez szellem? Hogy lehet elküldeni?

2014. jún. 23. 18:27
 2/23 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért a szövegben
2014. jún. 23. 18:29
 3/23 anonim ***** válasza:
40%
Vigyél egy palackot, csalogasd bele, jól zárd le és postán küld el minél távolabbra, nehogy visszataláljon.
2014. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
amikor meglátod állj fél lábra és ordítsd el magad, hogy bakmacska
2014. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Az "Ezotéria » Természetfeletti lények" kategóriában előbb tudnak segíteni!


Addig is hívj fel egy halottlátót!

2014. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5.válaszoló köszönöm!

A többieket nem értem mi ezen olyan nagyon vicces normális válaszokat várok! Lehet hogy hülyének néztek de nem érdekel láttam amit láttam

2014. jún. 23. 20:28
 7/23 anonim ***** válasza:
hivd oda a pápát vagy legalább egy püspököt, sámánt
2014. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nehogy halottlátót hívj oda , vannak erre külön papok akik elűzik a rossz szellemet. A halottlátó csak felveszi vele a kapcsolatot és valószínűleg kideríti , hogy miért van ott , mi a célja. Ami elég veszélyes dolog.
2014. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A kísértő szellemek igazából a halottak lelkei?

Ezt nem is tudtam. Kíváncsi vagyok, kik bizonyították.

2014. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Nalam is volt szellem. Kopogasok, suhanasok, padlorecseges, minden. Nekem az segitett, hogy erelyes hangon ra szoltam hogy tavozzon. Nem mergesen, de eleg hatarozottan, es hangosan, de azert nem kell orditani. :D lehetoleg egyedul legyel otthon
2014. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!