Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kel szellemet elküldeni?...

Hogy kel szellemet elküldeni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok.kérlek segítsetek hogy kell szellemet elküldeni vagy monjátok meg hogy szellem-e nagyon félek!

Ezek történtek velem:

2 hete költöztünk abba a házba amibe most lakunk.A furcsa dolgok 4napja kezdődtek,azt történt hogy minden este mikor elmegyek fürödni tükörbenézek és meglátok benne egy 30-35körüli nőt mögöttem de mikor hátranézek annyit látok hogy elsuhan.Ès mikor megyek fel a lépcsőn hallom hogy valami vagy valaki jön fel utánam mert nyikorog a lépcső mikor hallottam hogy nyikorok egyszerűen lefagytam és nem mertem mozdulni...szoltam a férjemnek de aztmondta biztos képzelődök..de én tudom hogy valami van a házban és nagyon félek.2 napja pedig tisztítottam az ablakot(kivolt nyitva) és mintha valaki tiszta erejéből kilökött volna(eltört a csuklóm) tegnap pedig a 12 éves lányom vittem szülinapibulira kocsival,mikor hazaértem nyitottam ki a kaput hogy beáljak a kocsikocsi a visszapillantó tükörben megláttam a nőt,hátranéztem nem volt ott senki előrenéztem és a kaput mintha valaki direkt becsukta volna nem volt szél! Lányom délután négykor gyalog hazajött...mondtam neki hogy vigye el sétálni a kutyát de elkezdett ugatni mellette a semmibe,aztán este a lányom a fürdőben vasalta haját és rohant hozzám hogy valami van


2014. jún. 23. 18:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A mágiában alapvetően a tűz a tisztításra való. Régen, ha új földre vagy új házba költöztek, akkor tüzet raktak előbb. A házat is régen évente tűzzel felszentelték, hogy elűzzék az átkokat, ártó szellemeket és irígységet.


Amit tehetsz. Méhviaszból készült gyertyát veszel azt meggyújtod mindegyik szobát körbejárod vele. Hagyod leégni teljesen, főleg ha megjelenik. Csináld amíg úgy érzed ott van.


Aztán, tiszta búzaszalmát kévébe kötsz és meggyújtod. A ház négy sarkához érintve felszentelitek a házat, persze vigyázva, hogy kigyújtani a házat nem kell. Elég ha csak a láng nyelve picit megkormolja a ház sarkát. Régen ezt a pap csinálta, ma már nem csinálnak ilyet, mert nem hisznek benne... Lol.


Ha ez sem megy, akkor a kertben egy nagy mágiát kell rakni, azt is felszentelni, a fa ilyenkor égtelenül visít. Eléggé félelmetes tud lenni. A hamut ne hagyjátok ott, hanem vaalamilyen szentelt földbe temessétek, vagy öntsétek a folyóba.

2014. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Szia,hogy vagy? Sikerült elüzni? Egyébként én is a Távozz szót ajánlom.
2014. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Privátban kaptam egy gyertyás ötletet ki is próbáltam hívtam papot is..... Már nem látom sehol a nőt nem csinál roszz dolgokat! De a lépcsőnyikorgás tegnap is megtörtént.

De már sokkal jobb köszönöm mindenkinek nem kell elköltöznünk!

2014. jún. 25. 14:20
 14/23 anonim ***** válasza:
ez azt jelentheti, hogy nem tűnt el teljesen csupán csillapodott az energiája, egy idő után megszűnnek majd ezek a dolgok valószínűleg, azért,ha tudsz mindenképpen érdeklődj utána , hogy kik laktak előtte ott, milyen események voltak amik ezt eredményezhették, stb.
2014. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Na ezért nem leszek én hajlandó elköltözni soha egy új házba... :) Nálunk itt volt párom anyukájának a szelleme amíg apósom élt de mindketten távoztak párhéttel azután hogy apósom meghalt. Nem, nem láttam őket csak lehetett érezni.


Ha a sztorid nem kamu akkor én költöznék. Gyerekkoromban a házunkban is volt valami rossz, teljesen kikészültem. Kopogások, nyikorgás, éjszaka újságlapozgatás sőt húgom egyszer éjjel arra ébredt hogy valami fehér lebeg fölötte de nem tudta kivenni az arcát (nem, nem tudta hogy én is furákat tapasztalok, nem mertem mesélni róla senkinek, nehogy hülyének nézzenek, csak pár éve mesélte el). Hálistennek anyuék nyugisabb helyre akartak költözni, ki a városból és az új házban nem voltak fura jelenségek. Az életem sokkal jobb lett, és fellélegeztem, mint aki egy hatalmas nyomás alól szabadul.

2014. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Jobb klikk, szellem küldése.
2014. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a tévét, pubesz!
2014. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Törött csuklóval autót vezetni?
2014. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem gipszelték be a csuklómat csak megrepedt a csont és fájt...nem kellett annyira sokat vezetnem
2014. jún. 26. 13:52
 20/23 A kérdező kommentje:
Előttünk egy nő lakott az anyukájával a nő rákban halt meg
2014. jún. 26. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!