Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már valamilyen kapcsolato...

Volt már valamilyen kapcsolatotok egy már elhunyt személlyel, szellemmel? Ha igen, mi? Van okunk tőlük félni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 05:29
 1/2 anonim válasza:
Igem de ne felj nem szerelmi kapcsolat. Mivek meg mem jott egy valaszod sem egy ilyen jo kerdesre. Az entitasoktol nem kell felbi ha eleg erosek vagyunk psichikailag. Igen nekem is volt kapcsolatom eleg erdekes erzes olyan mintha sugna valamit de te nem erted mert tul halk. Azt a kerdest nem ertem "ha igem hat.mi" gondolom ez olyasmi hogy "milyen". Ha elmondtam. De en is kerdeznek toled valamit: keszulsz egy kapcsolatot teremteni egy szellemmel vagy esetleg van mar es nem tudod mit csinalj vele?
2014. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem szerencsére nem volt semmi szellemekkel kapcsolatos élményem, hiszem ha látom, viszont nagyon érdekel.

írj privit mesélj nekem

2014. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!